ستدیکای کارگران اتوبوسرانی شرکت واحد با انتشار گزارشی از ممنوع تماس تلفنی کردن رضا شهابی کارگر زندانی خبر داد. در این گزارش آمده است:

امروز ۲۰ شهریور مسئولین زندان اوین، رضا شهابی کارگر زندانی و عضو هئیت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد، را به دلیل اعتراض به انتقال کیوان‌مهتدی به سلول انفرادی ممنوع تماس تلفنی کرده اند.

کارگر زندانی، معلم زندانی آزاد باید گردند.
زندانی سیاسی آزاد باید‌گردد

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه

۲۰ شهریور ۱۴۰۲

مسئولین زندان اوین در آستانه فرا رسیدن سالگرد خیزش زن زندگی آزادی فضای زندان اوین را به شدت امنیتی کرده اند و تمام هم و غم آنها سرکوب صدای زندانیان سیاسی به هر دلیلی میباشد و تاب و تحمل هیچ اعتراضی از سمت زندانیان را ندارند و آنها را به بهانه های واهی به سلول های انفرادی انتقال داده و یا ممنوع تماس می‌کنند. این اقدامات سرکوبگرانه شامل حال تعداد زیادی از فعالین‌کارگری و ‌معلمی نیز شده است.

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه این اقدام‌کاملا غیر قانونی و غیرانسانی را از سوی سازمان زندان‌ها، شورای زندان‌ها و قوه قضائیه به شدت محکوم می‌کند و خواستار لغو ممنوع تماس کردن تلفن های کارگر زندانی رصا شهابی و همچنین خواستار برگرداندن کیوان مهتدی از سلول انفرادی به بند عمومی میباشد و این اعتراض کیوان مهتدی و رضاشهابی را کاملا قانونی می‌داند و زندانیان حق دارند که نسبت به حقوق اولیه خودشان اعتراض نمایند و احقاق حق کنند. https://t.me/khabargar

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: