گزارش هایی از نیروهای مسلح برای خبرگر:

گزارش

برعکس تمام اخبازی که داره منتشر میشه رژیم عمده قوا را داره به سمت جنوب غرب گسیل میده با جدیت و این باعث نگرانی و نارضایتی هایی درون یگان هایی که باید به این مناطق بروند شده است.
جو نارضایتی در حال حاضر به اندازه ای در نیروهای مسلح بخصوص ارتش در حال گسترش است، که با یک حرکت بزرگ اجتماعی احتمال پیوستن بخشی از نظامیان به مردم هست.
آن طرح نقل و انتقالات پرسنل هست که تمامه زندگی‌شان را بهم ریخته… شاید ۷ تا ۸ سالی بود طرح نقل و انتقالات عمومی لغو شده بود اما الان مخصوصا افسران جز و جوان را گیر ۳ پیچ دادن که به مناطق مرزی و یگان‌های رزمی منتقل کنند، مخصوصا دارن نیروهای سلماس را به خوزستان منتقل میکنند. لشکر ها را به تیپ های ضعیف تبدیل کرده اند. امکانات و حقوق ها خیلی کم شده است و نارضایتی ها در حال انفجار هستند.
ستاد کل از همه ی یگان‌های ارتش خواسته است که ماشین های سنگین و کشنده و کفی را جمع کنن و مامور بشن به نیروی هوافضای سپاه…. خبر کاملا موثق است و در حاله ابلاغ به یگانها هست.
در صورت صدها هزار نفری شدن میتینگ بزرگ پارک لاله نیروهای زیادی حاضر هستند، در کنار مردم و برای محافظت از آنها جان به کف حضور یابند.
عیاران معیشت در نیروهای مسلح
#جنبش_همبستگی_ستمدیدگان_دادخواه
#اتحادمبارزه_پیروزی
#میتینگ_اعتراضی_بزرگ_پارک_لاله
#منصوراسانلو
https://t.me/khabargar

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
🔞 ویدیوی کامل جنایت ماموران خامنه‌ای و قتل مهرداد سپهری در روز روشن.🔞

🔞توجه! ویدیو حاوی صحنه های بشدت دلخراش است. پخش کنید.🔞 👈 در ادامه‌ی وحشی‌گری روزمره‌شده در این کشور، ماموران نیروی انتظامی مرد جوانی را در شهرک حجت مشهد در حالی که دست‌هایش را بسته بودند با شوکر و اسپری فلفل مورد آزار قرار دادند. این وحشی‌گری در ملاء عام اتقاق …

خبر
با ستمکاری و فساد مدیران خرد وکلان، ایزان خود رو دیزل آبستن یک اعتصاب بزرگ است.

نامه اعتراضی کارگران ایران خودرو دیزل! نامه زیر از سوی کارگران ایران خودرو دیزل برای خبرنگار پیام سندیکا فرستاده شده است: همکاران ایران خودرو دیزل بیایید نسبت به حقوق پایمال شده مان اعتراض کنیم : ۱-کم کردن سنوات بازنشستگی از ۴۵ روز به ۳۰ روز و یک جا پرداخت نشدن …

خبر
انتقال چهار زندانی سیاسی زن از اوین به شهرهای دیگر با «بهانه‌های دروغ»

همسر نسرین ستوده می‌گوید با «دروغ و نیرنگ» آنها را «تبعید» کرده‌اند   درروزهای اخیر حداقل چهار زندانی سیاسی زن، از بند سیاسی زندان اوین به زندان‌های عمومی منتقل شدند. انتقال آنها همراه با فریب‌کاری بوده و درحالی که به آنان اعلام شده بود برای رفتن به بیمارستان و یا …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: