گزارش های ویژه خبرگر

گزارش

یک هفته بود که از دوست نظامی خود بی اطلاع بودیم. او جزو فرماندهان ارشدی است که به نیروهای خود دستور شلیک به مردم نداده است. او سه تن دیگر از فرماندهان ارشد میدانی نیروهای انتظامی را برای بازجویی به مرکز حفاظت اطلاعات نیروهای انتظامی احضار کرده اند. این چهار فرمانده انتظامی در بازجویی های خود محکم ایستاده اند. گفته اند ما باید با خرابکاران و خلافکاران تقابل کنیم، نه با مردمی که از تشنگی و گرسنگی به تنگ آمده اند.
درادامه گزارش پیک خبرگر می نویسد، من بدلیل تکمیل پرونده ها و نوشتن صورتجلسه ها به ناچار به سالن بازجویی ها می روم.
بیش از سه هزار نفر را تا کنون برای اعمال فشار و گرفتن اقرار بر علیه خود به حفاظت اطلاعات ناجا آورده اند. از فاتب هم نماینده شخص رهبر هم در هر پرونده حضور دارد. خلاصه پرونده ها پس از هر روز که عملیات تخلیه اطلاعاتی تمام می‌شود برای آقا مجتبا ارسال می شود. با فرمان حکومتی محرمانه رهبر همه این موارد کنترل ، تعقیب ، مراقبت و براندازی و نوشتن تک نویسی ها و روند اقرار گیری با نظر سنجی بازجویان برای هر روز پرونده ضمیمه خلاصه نویسی ها می‌شود. برای هر متمردی بر پایه وضعیت خدمتی و خلاصه امتیازات و‌نقاط ضعف ها در روند تکمیل پرونده ، فایلی گشوده ایم. تمام کد های عملیاتی بازجویی ها و چگونگی نگهداری متمردین را خود آقا مجتبا تعیین میکنند. بچه لتیان می گویند، آقا مجتبا ۲۴ ساعته روی پرونده ها کار میکند. نا مه ای محرمانه نوشته است ، با امضای شورای مدیریت ملی امنیت کل کشور که آقا مجتبا ، تیمسار نقدی، و طایب که امضا میکنند. پس از امضای آنها پرونده را برای رهبر معظم می فرستند. بقیه شورا امنیت ملی کشور یعنی کشک. چون یک رونوشت از پرونده های در دست اجرا برای آنها می فرستید، فقط جهت اطلاع، البت نظر می دهند، اما نظرشان مشورتی است. همین.
یکی از چهار فرمانده احضار شده، به سیم آخر زده است. محکم ایستاده است. کارهای آقا مجتبا را خلاف منویات انقلاب و اسلام و ولایت فقیه می داند. نوشته است تا شخصا با رهبر گفتگو نکنم، زیر هیچ برگه ای را امضا نمی کنم. در خلاصه پرونده اش سابقه حضور در جبهه و دریافت نشان رشادت دارد. از دست خود امام خمینی.
هنوز وارد مرحله اقرار جسمانی نشدیم. فعلا هر روز از صبح تا شب و گاهی از شب تا فردا و پس فردایش جنگ روانی و بیخواب کردن آنها ادامه دارد. با روش روسی می خواهیم وادارشان کنیم که خودشان قبول دارند خطا کرده اند. و اعتراف کنند، بنویسند و سپس برای اعترافات تلویزیونی در جهت حفظ نظامی که خودشان برای تثبیت آن تمام عمر سعی کرده اند، آماده شوند. تازه اول کار هستیم.

بازجویی های سختی بود!
امیدواریم که تسلیم نشوند! البت خودشان می دانند چه کرده اند، چون سابقه همه چهارتایشان به اواخر جنگ می رسد، خیلی ها قبولشون دارن.
شنیدیم که سردار جعفری پیغام داده به رهبر که این کار را نکنید. ماهارا نشکنید. هزاران ه خدمتی و نیروهای زیر دست ما و آموزش دیده های ما در دافوس ما را میشناسند. با خراب کردن ما آنها هم دچار سردر گمی میشوند. مثل عملیات کربلای چهار. می دانید، الان تمام خانواده های چند‌ده هزار نفره ی آنها از مخالفان جدی و آماده شهادت برای برکناری نظام هستند. نیروهای این فرماندهان هم آنها را قبول دارند. خود نیرو تمرد کرده است. این فرماندهان که همه ما آنها را میشناسیم بیش از سی سال است، فقط شدت عمل به خرج نداده اند. سرکوب مردم تشنه و گشنه آن هم در داخل خاک نظام اسلامی جزو وظایف آنها نبوده است. برای حفظ نظام و جلوگیری از ریزش نیروهای بیشتر التماس میکنیم که این همکاران مسلمان و سالم را که خلاف ندارند، پرونده هایشان پاک است، برای همین محکم ‌ایستاده اند، بیش از این آزار ندهید. تمام نیروها ی همدوره اینها حتا فرماندهان ارشد تر اینها ، به آنها اقتدا میکنند. زدن یا خورد کردن آنها به سپر نظام نیست. الان با بحران خارجی و مشروعیت بین المللی روبرو هستیم. این نیروهای صادق و سالم را حفظ کنیم.
پایان متن پیشنهاد سردار جعفری به حاج آقا مجتبا خامنهی ( چشم رهبر)
هر روز خبرهای سخت و وحشتناکی داریم.

تا بعد…
#نه_به_رژیم_اسلامی #زندانی_سیاسی_آزاد_باید_گردد #جنبش_همبستگی_ستمدیدگان_دادخواه_ایران #اعتصابات_اعتراضات_سراسری_فروپاشی_رژیم #مرگ_بر_خامنه_ای #ایران_راسراسر_خوزستان_می_کنیم #ماباهم_متحدمیشویم_تابرکنیم_ریشه_استبداد #بهم_بپیوندیم #آری_به_حکومت_آزاد_دموکراتیک #خبرگرارگان_ستمدیدگان_دادخواه_ایران #دفاع_مسلحانه_حق_مسلم_ماست #منصوراسانلوکارگرسندیکالیست

@mansoor1999

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گزارش
آزادی امیرحسین مرادی با وثیقه ۴ میلیارد تومانی

  بابک پاک‌نیا وکیل امیرحسین مرادی از متهمان اعتراضات آبان ۹۸ از آزادی موکلش با تودیع وثیقه خبرداد و اظهار داشت: مبلغ وثیقه موکل من، مبلغ ۴ میلیاردتومان بود که روز شنبه هفته جاری به صورت کامل تودیع شد. به گفته‌ی آقای پاک‌نیا از آن جا که امیرحسین مرادی در …

گزارش
کشته و زخمی شدن هفت نفر در درگیری شهرستان دلگان

  بر اثر درگیری در شهرستان دلگان، ۶ نیروی نظامی و یک شهروند بلوچ کشته و زخمی شدند. به گزارش کمپین فعالین بلوچ، امروز ۴ آبان ماه ۱۴۰۰، بر اثر درگیری نیروهای نظامی با یک شهروند بلوچ در شهرستان دلگان، هفت نفر کشته و زخمی شدند. گفته می شود صبح …

گزارش
همزمان با سالگرد کشتار #آبان_۹۸ بیلبوردهای دیجیتال هک شدند

🔻 حمله سایبری به پمپ‌بنزین‌ها تایید شد «رئیس انجمن کانون جایگاه‌داران حمله سایبری به پمپ‌بنزین‌های کل کشور را تایید کرد و گفت این مشکل در حال بررسی است. از ساعتی قبل امکان سوخت‌گیری در بسیاری از پمپ بنزین‌ها وجود ندارد»

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: