گزارش ها از مال باخته گان وتصمیمات جدید

پایگاه خبری کاسپین:
دوستان عزیز شهرنمایندگان مجلس برای کاسپینستانی
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️
اسامی 87 نماینده امضاء کننده طرح سوال از رییس جمهور در کانال پایگاه خبری کاسپین در 4صفحه موجود میباشد که البته دو نفر از اونها به دلیل رایزنی با مشاور پارلمانی رئیس‌جمهور امضا خودشونو پس گرفتند.

دوستان عزیز لطفا اگر اسم نماینده شهرتون در این لیست میباشد ضمن عرض تشکر و حمایت از نماینده ها از ایشان در خواست کنید به هیچ وجه امضای خود را پس نگیرند و با تمام جدیت پیگیر تصویب ماده 236 باشند.
در صورتیکه اسم نماینده شهرتان در لیست مذکور نیست با جدیت و حضور مستمر در دفتر نمایندگان درخواست کنید نامه را امضا کنند و حتما به صراحت اعلام کنید در صورت عدم امضا نامه سوال از رئیس جمهور و همچنین عدم حمایت از ماده 236 در انتخابات بعدی از رای خبری نیست

پایگاه خبری کاسپین, [15.0امضای مجلس نمایندگان6.17 05:10]
مهم
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️
دوستان متاسفانه بازار دلالی وام و سپرده به شدت رونق گرفته چه در فضای مجازی و چه در سرپرستی فرشتگان در فاطمی .
سپرده‌گذاران عزیز توجه کنید این پولی که از بازگشت تسهیلات به موسسه برمیگردد جز دارایی‌های موسسه می باشد و متعلق به همه سپرده‌گذاران است ولی متاسفانه رییس هیات تصفیه با همکاری آقای علیا سخت مشغول انجام تهاتر برای نور چشمی ها می باشند.
وبرای سرپوش گذاشتن بر روی کارشان مرتب رییس هیات تصفیه به روسای شعب نامه می زند و اعلام می کند به هیچ وجه تهاتر انجام نشود غیرقانونی است و اقای علیا هم کپی نامه را روی میزش گذاشته و به مراجعین نشان می دهد این در حالی است که کارمندان فرشتگان در اتاق دیگری در حال مرتب کردن پرونده های مربوط به دفترخانه ها جهت انجام تهاتر می باشند.
این بخش نامه های هیات تصفیه همگی پوششی است برای انجام تهاتر و دست به سر کردن افراد عادی و بدون پارتی.
مگر روسای شعب قادر به انجام تهاتر می باشند؟؟؟!!!
تهاتر فقط با هماهنگی اقای علیا انجام میشود و روسای شعب هیچ اختیاری ندارد.
باید کاری کنیم هر چه زودتر آقای علیا و پردلی بازداشت شوند و گرنه همین اندک دارایی های فرشتگان را هم اینها به غارت میبرند.
البته باید شکایت از مراجع بالاتری از دادگاه پولی و بانکی صورت گیرد چون آقای علیا اصلا صمدی را به حساب نمیاورد و مسخره اش میکند و خودش با تمسخر میگوید بروید پیش صمدی از من شکایت کنید
متاسفانه ما زیاد امثال آقای صمدی را برای خودمان بزرگ کردیم حتی علیا هم از ایشون حساب نمیبرد.نمایندگان مجلس کاسپینمجلس کاسپین4

نمونه نامه برای ارائه به نمایندگان
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️
سلام
اینجانب …. از سپرده گذاران موسسه مجاز کاسپین می باشم که با توجه و اطمینان از مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تمام زندگی و دارو ندار خود را در این موسسه سپرده گذاری کرده ام.
گناه من چیست که باید تاوان اشتباهات و لجبازی ها و زیاده خواهی دیگران را پس بدهم
فردی که مجوز این موسسات را صادر میکند و به شخصی اجازه میدهد به چنین راحتی پولی را که یک عمر زحمت کشیده ایم را بخورد کجاست

نماینده محترم ما ما به اعتبار بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اقدام به سپرده گذاری در این موسسه نمودم و مقصر اصلی بحران بانک مرکزی می باشد لذا خواهشمندیم به پشتوانه رای مردم با قدرت از حقوق موکلین خود دفاع کنید و ضمن تلاش برای تصویب ماده 236 نامه سوال از رییس جمهور را نیز امضا بفرمائید .
ما شما را که انتخاب کردیم تا امروز آسایش داشته باشیمسود وزیان یک سپرده گزار این هم نمونه ای از محاسبه سودوزیان یک سپرده گذار است. که سود های دریافتی اش را کسر کرده اند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.