این گزارشات در سال 2014 منتشر شده است. طبق گزارشات مردم پاوه سریاس صادقی که جزو کشته شده گان اتفاق دیروز در تهران است سال قبل توسط اطلاعات منطقه دستگیر می شود و سه ماه در اطلاعات اموزش میبیند وبعد با وثیقه نقدی 200 ملیون تومانی ،پول نقد،که رد این وثیقه قابل دریافت نباشد. آزاد میشود. نظر اهل محل که او ویارانش را میشناسند این است که، این افراد توسط وزارت اطلاعات وسپاه اموزش دیده اند تا این بازی ها را به عنوان مانور در بیاورند. یکی از همکاران آنها گفته است که به انها گفته بودند این پروژه یک مانور است وشما نقش تروریست ها را بازی می کنید. و پول خوبی هم به انها داده بودند.سریاس به او هم پیشنهاد حضور در این مانور را داده بود تا پول خوبی گیرش بیاید . اما جوان نا مبرده قبول نکرده است. این بی خبران فکر می کردند که در یک مانور شرکت داشته اندو حتا آنها را از دور منفجر کرده اند. با ریموت کنترل از راه دور. انقدر موضوع برای اینها نا باورانه بوده است که در اتاق طبقه چهارم که کشته می شوند قبل از حمله نیروهای کشتارگر ، آنها جا خورده وفارسی با همدیگر وبا نماینده وبا محافظ صحبت می کنند که در یکی از گزارش ها فارسی صحبت کردن انها از داخل اتاق در طبقه چهارم مجلس امده است. همین موضوع ماموران کشتار را هم گیج کرده بود. چون انها به دنبال داعش عرب می گشتند وحمله به ان اتاق را در اغاز انجام نمی دهندواز بالا دستی ها پرسش می کنند. به هر حال این بیچاره هایی که در این حادثه کشته شده اند، قربانی شستشوی مغزی و توطئه نهاد های امنیتی حکومت شدند. زیرا که نمایندگان در زمان این مانور در صحن مجلس عکس سلفی شاد می گیرند. جلسه را ادامه می دهند. خامنه ای انرا فقط ترقه بازی می داند واز سطح کشتار وانفجارات راضی نیست. و اصلا احساس نگرانی در هیچکس انجا نمی بینیم. حتا یک نماینده حکومتی مجلس وسط ما جرا با ما موران جلوی در مجلس عکس سلفی می گیرد.همه این ترور بازی در حد مسخره ای ،دستورشلیک ازاد خامنه ای راکه به هوادارانش در سخنرانی راداد،نشان میدهد.
این هم مطالب منتشره در باره داعشی های پاوه و جوانرود! از سال 2014 میلادی یعنی از 3 سال پیش که حکومت به شکایات مردم از این دیوانگان هیچ پاسخی نمی دهد. لینک را کلیک ومطالعه کنید.
http://archive.kurdistanukurd.com/fa/wtar.php?id=628 قسمتی از مطلب در باره این جوانان شستشو ی مغزی شده وفریب خورده توسط نهاد های امنیتی حکومت !
…در رابطه‌ با تبلیغ داعش در پاوه‌ و اورامانات در ماههای اخیر در مساجد پاوه‌ و روستاهای اطراف آخوندها تبلیغ بیشتری در مورد توحید و احزاب توحیدی کرده‌اند و بعد از نماز مغرب به‌ صورت محرمانه‌ و دور از چشم مردم به‌ تبلیغ داعش می پردازند. مقر اصلی تبلیغ آنها روستاهای چورژی، دوریسان،بندره‌،شمشیر،بانه‌وره‌ و شهر جوانرو می باشد. شهر جوانرود بعنوان مرکز تبلیغ داعش شناخته‌ می شود. در شهر پاوه‌ افرادی اقدام به‌ اعزام جوانان و تشویق جوانان برای پیوستن به‌ گروه‌ داعش کرده‌اند که‌ اسامی تعدادی ازآنها از این قرار است:1- احمد صادقی، 2- سریاس صادقی، 3-نهادی ویسی، 4- حافظ ویسی (که‌ اخیرا خودش به‌ داعش پیوسته‌)، 5- آزاد کارگر، 6- مهزاد کارگر، 7- اقبال صحرایی، (تمام این افراد بجز آزادو بهزاد کارگر که‌ اهل روستای دشه‌ هستند بقیه‌ اهل دزآور و ساکن روستای چورژی می باشند). رژیم آخوندی هم کاری به‌ کار آنها ندارد و بصورت علنی از جلسات آنها که‌ در مساجد بر گزار می شوند جلوگیری نمی کند .

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: