گویانجفی شهردار تهران ومحسن رفسنجانی رئیس شورای شهر بیشتراز قبلی ها ضد سندیکا هستند.

 

خبرنگاران وعیاران کمپین معیشت  روز گذشته ، در گفتگویی که با راننده گان ودیگر کارگران شرکت واحد داشتند، نکات مهمی را متوجه شدند. از جمله انها ،  رانندگان از حضورو بر خورد شهردار جدید و رئیس شورای شهر ناراحت بودند. لنها نجفی ومحسن هاشمی را بدتر از قبلی ها می دانستند. و می گفتند شرایط ما در دوره این ها بدتر شده است. به کارگران انگ می زنند. و به جای پاسخگویی به مطالبات کارگران بیشتر دنبال اخراج کارگران  هستند وبهانه جویی می کنند.

انها سعی کرده اند کنترل و محدودیت را بر راننده گان افزایش دهند. عوامل خبر چین و فضول را بیشتر تشویق می کنند.  با این حال  این کارگران اعلام کردند که برای حمایت از رضا شهابی اماده حرکت های اعتراضی هستند. هم با چراغ روشنی ها وهم با کم کردن سرعت بی ار تی ها زیر 20 کیلو متر موافق هستند. هرچند که کار شکنی ادم فروش ها هم وجود دارد و باید انها را خنثا کرد. هنوز تعدادی از انها اصلا از سندیکا چیزی نشنیده اند.

بیشتر مصاحبه شونده گان اعتراض کردن را قانونی می دانستند. همچنین سندیکا را یک تشکل قانونی می دانستند که در همه کشور های دنیا به رسمیت شناخته شده است. و این حکومت اسلامی است که جلوی سندیکا را گرفته تا مبادا جلوی دزدی مدیران را بگیرد.

گزارشگر خبر گر از تهران

17/ شهریور 1396

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.