یاران طاهری در تهران هزاران تراکت پخش کردند.

خبر

توزیع هزاران تراکت و سی دی از استاد محمدعلی طاهری به مناسبت عاشورای حسینی
📸استان البرز_ کرج و اندیشه
یاران طاهری  نشان دادند وقتی ادم ها از چیزی نتیجه ببینند ان راه را رها نمی کنند حتا اگر هزینه های زیادی داشته باشد. حکومت با سرکوب مداوم ودستگیری و زندانی کردن وشکنجه دادن به یاران طاهری نتوانسته انها را ساکت کند. چرا که انها از این راه خیر دیده اند.

پیکار انها برای حفظ راه عرفان کیهانی و ازادی محمدعلی طاهری در ایران ودر جهان ادامه دارد. دیکتاتوری وحکومت توتالیتر تمامیت خواه اخر سر متلاشی میشود. تاریخ نشان داده است.  در کرمانشاه در مشهد در بندر عباس و شهر هایی دیگر یاران طاهری کمر حکومت را شکستند. و دادخواهی خود را نشان دادند. انها به ازادی ومهربانی و ایستادگی و گذر از ترس وخود خواهی رسیده اند. یاران عرفان کیهانی بخشی از جنبش دادخواهی مردم ایران شده اند. انها به وحدت وجود و به همگرایی دموکراتیک و دفاع از همه ستم دیده گان رسیده اند. تا ازادی طاهری ادامه می دهند.

طاهری

در روز جمعه ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۷ تجمع اعتراضی به همت انجمن عرفان‌حلقه سوئد و با دعوت خانم میمنت دلاوری از شاگردان عرفان‌کیهانی (حلقه) در مقابل پارلمان این کشور در حمایت از همه زندانیان سیاسی و عقیدتی برگزار گردید و بیانیه‌ای به شرح ذیل توسط ایشان ایراد گشت:
🔴 امروز جمعه ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۷ میلادی ما جمعی از شاگردان استاد محمدعلی طاهری در مقابل پارلمان سوئد شهادت می‌دهیم که استادمان در راستای آموزه‌های دینی ما را با معرفت الهی، تفکر انسانی و درک صلح با هستی آشنا نمود و با کلام شیوا و رسایش به حق، ما را با دین حقیقی که به دور از ظلم و جنایت و بر مبنای مهر و عطوفت بود مانوس نمود.
اما امروزه عده‌ای که نان خویش را در گرو تفکرات پوپولیستی و عدم آگاهی مردم می‌دانند، مانند همیشه دلواپس خدشه‌دار شدن نظام ظلم و جور به ظاهر اسلامی خود هستند و با هر بهانه‌ای در هر گوشه از کشور نوای آزادی را با چنگال استبداد خاموش می‌کنند. نظامی که با پنهان شدن در پس برداشت منفعت‌طلبانه خود از اسلام، از عواطف و اعتقادات مذهبی عامه مردم سواستفاده کرده و حق طبیعی بیان و اندیشه را از مردمانی دریغ می‌کنند که ۲۵۰۰ سال قبل منشور حقوق بشر کوروش کبیر را به دنیا عرضه داشتند.
آنها بنام اسلام و با سواستفاده از سال‌ها آموزه‌های مغرضانه مذهبی به مردم با برگزاری هرگونه تجمع مسالمت آمیز در هر قالبی مخالفت کرده و بجای شنیدن صدای مظلومان آنها را تهدید و زندانی کرده و یا به رگبار می‌بندند.
برای این نظام، فعال سیاسی که از سیاست‌های نابودگرانه آنها انتقاد می‌کند، فعال مدنی که از ظلم به شهروندان و جوامع مختلف شکایت دارد و یا کسی که اندیشه‌ای نو برای یکتاپرستی دارد هیچ فرقی نمی‌کند. آری، برای نظام استبدادی ایران رضا شهابی، ایت الله نکونام، نرگس محمدی و یا استاد محمدعلی طاهری یکی است!
ما در کشوری متولد شده‌ایم که صاحب‌منصبان آن در راستای تخریب ذات پاک مردم و ثروت هنگفت سرزمین‌مان از دین استفاده ابزاری می‌کند و بنابراین با هر اندیشه نو که طرفدارانی می‌یابد همچون مجموعه عرفان‌حلقه از بیم محبوبیت و شهرتش مخالفت می‌کند. در حالی که تمامی جوامع حقوق‌بشری از وضعیت حقوق بشر در ایران ابراز نارضایتی می‌کنند، ایران من همچنان نگران مردم سوریه و عراق و لبنان است!
زمانی که جان آزادی‌خواهان وطن چون سعید شیرزاد، حمید بابایی، سهیل عربی، محمدعلی منصوری، ساسان آقایی و غیره در خطر است، زمانی که هرگونه تفکری بجز تفکر آنها مردود است و متفکر و اندیشمند را مانند استاد طاهری با چوبه‌ی دار استقبال می‌کند، مردم ما را با سر بریده حججی سرگرم می‌کنند و افسوس که کسی نمی‌داند قرآن بر سر نیزه دارند!
صدور انواع احکام و مجازات‌ها در دستگاه قضایی و امنیتی ایران بی‌سابقه نیست، از ربوده و اعدام شدن سران بهایی در ابتدای انقلاب گرفته تا قتل های زنجیره‌ای، ترور علمای اهل سنت، ترور بعضی کشیشان و یا صدور احکام سنگین برای فعالان فرهنگی کرد سنی و غیره… و همه این احکام در خالی است که طبق اصل ۲۳ قانون اساسی تفتیش عقیده ممنوع است؛ و البته این نظام به راحتی حقوق‌بشر را نیز نقض کرده‌است چرا که طبق ماده ۱۸ اعلامیه جهانی حقوق‌بشر هر کسی حق انتخاب و تغییر مذهب یا عقیده و ایمان خود را داشته و می‌تواند از تعلیمات مذهبی و اجرای مراسم دینی بصورت خصوصی یا عمومی برخوردار باشد و ماده ۱۹ این اعلامیه نیز حق آزادی بیان و عقیده را بدون داشتن ترس از انتشار آن محفوظ می‌دارد. اما در این بین پرونده استاد طاهری از نظر نقض حقوق‌بشر و دخالت سپاه پاسداران بی مانند است، چرا که قوه قضاییه عملا بر واهی بودن تهمت‌هایی که به او زده شده واقف است و پرونده را مختومه کرده‌است اما استاد عزیزمان پس از گذراندن دوران محکومیت پنج ساله خود به ناحق و بدون یک روز آزادی، یکسال و نیم بدون قرار بازداشت در زندان بوده و مجددا بعلت همان جرم اثبات نشده قبلی در تیرماه امسال با فشار قرارگاه ثارالله سپاه برای بار دوم به اعدام محکوم شد.
ما امروز اینجا جمع شدیم تا صدای‌مان را به گوش جهانیان برسانیم، صدای مردم مظلوم ایران، صدای زندانیان سیاسی و عقیدتی مانند آرش صادقی، زانیار مرادی، محمود بهشتی، محمد نظری، ملیکا کاوندی، زهرا شفیعی دهاقانی، زهرا سادات ابراهیمی، رها داوودیان و محمدعلی طاهری باشیم!
و با صدای بلند اعلام می داریم نوای ازادی خاموش نخواهد شد، ما همه طاهری هستیم!!

سوئد

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
#سعید_تمجیدی از بازداشت شدگان #آبان_خونین_98 به اعتصاب غذای زندانیان سیاسی پیوست

زندانی سیاسی سعید تمجیدی، متولد ۱ خرداد ۱۳۷۱ ساکن محله خزانه تهران، دانشجوی رشته مهندسی برق در مقطع کارشناسی می باشد. وی از معترضان شرکت کننده در اعتراضات سراسری آبان ماه ۹۸ است که اکنون در تیپ ۵ زندان تهران بزرگ، محبوس است. سعید تمجیدی به همراه محمد رجبی در تاریخ ۲۹ آبان ۹۸ …

خبر
ما برای شهیدان گریه و ناله نمیکنیم راهشان را ادامه میدهیم مراسم چهلم زنده یاد حیدر قربانی …

مراسم چهلمین روز درگذشت #حیدر_قربانی زندانی سیاسی کُرد که در زندان مرکزی #سنندج اعدام شد، در منزل وی واقع در شهر #کامیاران با خواندن سرودهای حماسی برگزار شد. حیدر قربانی، زندانی سیاسی کُرد در تاریخ ۲۸ آذر به صورت مخفیانه در زندان مرکزی سنندج اعدام شد. پس از انتشار خبر …

خبر
اعتصاب وتجمع صدها کارگر پالایشگاه نفت تهران دراعتراض به سطح پایین حقوق منجمله عدم اجرای طرح طبقه بندی مشاغل

روز چهارشنبه 6 بهمن، صدها کارگرپیمانی پالایشگاه نفت تهران (تندگویان)برای اعتراض به سطح پایین حقوق منجمله عدم اجرای طرح طبقه بندی مشاغل دست از کارکشیدند ودست به تجمع در شرکت پالایش نفت تهران واقع در تهران،جاده قدیم قم زدند. ۱۸۰۰ کارگر پالایشگاه در این اعتصاب و اعتراض حضور دارند. این …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: