یکی دیگر از بازداشت‌شدگان اعتراضات آبان ۹۸ جواد حسینی‌نژاد متولد ۱۳۶۷ در مشهد به زندان محکوم شد!

 

جواد حسینی نژاد که از ۲۸ آبان ۹۸ تاکنون در زندان وکیل آباد شهر مشهد محبوس است در شعبه ۶ بیدادگاه ضد  انقلاب این شهر  قاضی حسین بهمن‌آبادی به اتهام تبلیغ علیه نظام و توهین به رهبری به ۲۳ ماه حبس محکوم شده است. این حکم در زندان وکیل‌آباد مشهد به وی ابلاغ شده است.
جواد حسینی‌نژاد در بند شش/یک زندان وکیل آباد مشهد تحمل حبس می‌کرد که بعداز اعتراض به وضع بد این بند، به بند پنج زندان وکیل‌آباد مشهد منتقل شد، تهدید به قتل شده و خوانواده وی ترس این را دارند که فرزندشان همانند علیرضا شیرمحمدعلی به دست ارازل و اوباش به قتل برسد.

جواد حسینی نژاد شهروند مشهدی، جوان زحمتکش، راننده وانت و از فرودستان و دلسوز دردمندان و فرودستان است. درد ایران و مردم ایران را دارد. از دیدن بچه های فقیر کوچه و خیابان ، کار وخیابان ، رنج میکشد و برای آنها غم می خورد. جواد حسینی نژاد، از ستمدیدگان دادخواه ایران زمین است. در همه کارهای خیر و دستگیری از کودکان کار وخیابان و فرودستان پیش قدم است. قبل از زندان بردنش ، با همان در آمد رانندگی وانت، به ده ها خانواده محروم و فرودست کمک میکرد. او را ۲۸ آبان در جریان قیام فرودستان دستگیر کرده اند. در حالیکه اعتراض حق هر آدم و شهروندی است! تفاوت شهروند و رعیت و بنده در همین پذیرش مسوولیت در قبال جامعه و تلاش برای بهبود شرایط کار و زندگی شهر و کشور و دنیاست. جواد حسینی نژاد بی دلیل در زندان است. باید آزاد شود!

حزب براندازان ایران

#رتو‌_موتا
#زندانی_سیاسی_ازاد_باید_گردد

IᖇᗩᑎᗩᖇᑕᕼISᗰ🅝🅔🅦🅢
✓ @iranarchismnews ✓

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: