‌شش سال از اعدام محسن امیراصلانی گذشت.

‌شش سال از اعدام محسن امیراصلانی به اتهام توهین به «مقدسات» و یونس «نبی» و بدعت در اسلام گذشت.

سالگرد اعدام ‎محسن امیراصلانی است.
در آغازین روزهای مهرماه ۱۳۹۳، محسن امیراصلانی که به جرم ارتداد و توهین به یونس نبی به اعدام محکوم شده بود و حکم او دو بار توسط بیدادگاه‌های تجدید نظر لغو گردیده بود با دستور مستقیم صادق آملی لاریجانی اعدام شد.

امیراصلانی در یکی از کتاب‌هایش، داستانِ خورده‌شدن یونس توسط نهنگ و زندگی او در شکم آن را غیر منطقی و دروغین دانسته بود. فرزند او در هنگام اعدامش، تنها دو سال داشت.

امیرطاها پسر محسن در زمان اعدام پدر ۲ ساله بود. خانواده محسن به مسوولان زندان التماس کردند که بگذارند شب اعدام پدر و فرزند عکسی یادگاری داشته باشند اجازه ندادند امیرطاها الان ۸ ساله است.

#محسن_امیراصلانی #مقدسات

#التماس_تفکر
🔴خوب نگاه کنید به تصویر!
پسری بر سر مزار پدری نشسته که به دلیل #تفکر و #اندیشه در رابطه با باور #اشتباه مسلیمن و بازگو کردن تفکر پر از #خرافات مسلمانان و کمک به هدایت و #اندیشه و #تحقیق و نشان دادن راه به آنها که اسلام را از روی جهل پیشه کردند #اعدام شده!
👈پدری که به داستان های بی سر و ته کتاب مقدسشان راباور نداشت و گفته بود یک انسان نمی تواند در شکم یک ماهی زندگی کند!
👈اما نکته مهم در #تصویر اینجاست که بر سر مزار انسانی که بخاطر عدم اعتقاد به این وهن به #قتل رسیده است همان کتابی را قرار داده اند که باعث مرگش شده!
👈این چیزی نیست جز #جهل مقدس و شاید هم اجبار اطلاعات #سپاه برای زیر سوال بردن اندیشه های یک انسان والا

👈شش سال پیش محسن #امیراصلانی به اتهام توهین به #یونس و انکار اینکه یونس نبی از شکم نهنگ خارج شده اعدام شد. #قصه_های_دینی ، صرفا قصه های بامزه و کارتونی و سرگرم کننده مثل سندباد یا خاله ریزه و قاشق سحرآمیز نیستند. سعی کنید به کودکان خود واقعیت را بیاموزید و اجازه ندهید قصه های فانتزی مانند صحبت کردن پیامبران با جانوران، نصف شدن ماه، صحبت کردن نوزاد در گهواره یا تبدیل چوب به اژدها را باور کنند. این قصه ها نه تنها بامزه نیستند بلکه می توانند فرزاندانتان را در بزرگسالی به افرادی خطرناک تبدیل کنند.
با #آموزش_مذهبی، #سلامت_روانی و عقلی کودکانتان را ویران نکنید.
#تعلیم_مذهبی، مغزکودکانتان را #فاسد و آینده آنها را تباه می‌کند.
#محسن_امیر_اصلانی
#آرزوی_کمی_اندیشه
https://t.me/khabargar/59406
#نه_به_اعدام
#قیام_نزدیک_است
#نه_به_جمهوری_اسلامی

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: