‌‌ بیانیه سامانه همبستگی ملی ایرانیان در حمایت از کمپین “نه به جمهوری اسلامی”

خبر

بیش از چهار دهه از عمر حاکمیت جبار اسلامی بر ایران میگذرد. حکومتی که سراسر تاریخ حضور ننگبار خود، به هزاران هزار جنایت، بیداد و ستم پیوند خورده و دستاوردی جز مصیبت، گسترش فقر و فلاکت برای جامعه ایرانیان به ارمغان نیاورده است. شلاق استبداد این فرقه تبهکار اسلامی بر پیکر ایرانیان، هر روز زخم عمیقی را ایجاد می کند که جراحتهایش بر کالبد همه ما باقی مانده است. اینک پس از ۴۳ سال، مطالبه ای بزرگ و اساسی که سالهای متمادی گذشته آنرا فریاد زده ایم، تبدیل به یک نقطه عطف جهت اتحاد و همگرایی تمام ایرانیان، سازمانها، احزاب و جریانهای سیاسی شده است که نوید همبستگی را میدهد. اگرچه شعار “نه به جمهوری اسلامی” در نگاه اول، مطالبه جدیدی نیست و بارها به طرق مختلف اعلام شده است، ولی از منظر دیگر فرصتی را در اختیار تمام ایرانیان داخل و خارج از کشور قرار میدهد که یکصدا این حق را فریاد زنند و در اولین گام، همچون سدی مستحکم علیه تبلیغات نظام در خصوص انتصابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ قرار گیرند. کمپین “نه به جمهوری اسلامی” می بایست از سوی تمامی احزاب، جریانها و گروههای مختلف سیاسی و همچنین تمامی مخالفان با هر نوع گرایش خاص که خواهان سرنگونی این رژیم مستبد هستند با قدرت پشتیبانی شود. چراکه گسترش روزافزون این گونه اعتراضات مدنی، همبستگی و وفاق ملی را پدید خواهد آورد که سرانجام خشم و نفرت مردم را به جنبشهای اعتراضی و قیامهای خیابانی بدل خواهد کرد که مانند سیلی خروشان، رژیم جهل و جنایت را در خود فرو خواهد برد. مطمئنا برای رسیدن به جامعه ای آزاد و تأسیس یک حکومت مسئولیت پذیر که در کنار توسعه دموکراسی، از استبداد اکثریت نیز جلوگیری کند، لزوم گذار از منجلاب جمهوری اسلامی است.

از اینروی سامانه همبستگی ملی ایرانیان قویا” حمایت و پشتیبانی خود را از کمپین “نه به جمهوری اسلامی” اعلام میدارد. این سامانه با عنایت به مفاد پایبندی و باورمندی به ارکان اصلی خود که براندازی جمهوری اسلامی و تحقق یک نظام کاملا دموکراتیک و سکولار مبتنی بر مفاد منشور جهانی حقوق بشر بر اساس حکومتی غیرمتمرکز با حفظ تمامیت ارضی و استقلال سیاسی کشور است و در راستای تشکیل یک اتحاد ملی به این کمپین می پیوندد. همچنین این سامانه از تمام سازمانها، احزاب، جریانها و فعالان سیاسی و مدنی کشور و در کل از همه آزادیخواهانی که خواستار سرنگونی این رژیم جهل و جنایت اند، میخواهد که برای گسترش کمپین “نه به جمهوری اسلامی” از آن حمایت کنند تا مسیر ایجاد یک قیام سراسری را هموار سازند. چه بساکه تحقق شعار بعدی که همانا “آری به آزادی و دموکراسی” است، از کوچه سرنگونی این رژیم مستبد اسلامی میگذرد.

سرنگون باد رژیم جمهوری اسلامی….
برافراشته باد پرچم آزادی و آزادیخواهی ایرانیان….

سامانه همبستگی ملی ایرانیان
۲ فروردین ۱۴۰۰
۲۲ مارس ۲۰۲۱

#نه_به_جمهوری‌_اسلامی
#نه_به_انتصابات_۱۴۰۰
#آری_به_دموکراسی
#آری_به_آزادی

۱- انجمن اتحاد سکولار دمکرات هانوفر
۲- تلاشگران راه آزادی
۳- جنبش همبستگی ستمدیدگان دادخواه ایران
۴- حزب دمکرات مسیحی ایران
۵- گروه یاران آزادی
۶- نهاد همبستگی ملی برای سرنگونی جمهوری اسلامی
۷- هواداران آزاد شورای مدیریت گذار
۸- جبهه دموکراتیک ایران
۹- حزب دمکرات ایران
۱۰- گروه هنری امید
۱۱- اتحاد دموکراسی خواهان ایران
۱۲- جبهه متحد دانشجوئی
۱۳- همبستگی برای دموکراسی و حقوق بشر در ایران #خبرگرصدای_بیصدایان_وتمامی_ستمدیدگان_دادخواه
ارتباط با ادمینها(,عکس ها و ویدیوهای خود را برای انعکاس از این جا
با ما در میان بگذارید.)
@mansoor1999 https://t.me/khabargar

Telegram (https://t.me/DBHOSTingAttach/24695)

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
از میان ۸۶ مدال‌دار المپیادی، ۸۲ تا ۸۳ نفر مهاجرت کرده اند. اون دو نفر باقیمانده هم ۶۵۰روز درانفرادی و زیر شکنجه هستند

🔺صدایشان باشیم ۶۵۰ روز بازداشت موقت ❗️ ۶۵۰روز انفرادی ❗️ ۶۵۰روز شکنجه ❗️ سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰، دومین جلسه دادگاه علی یونسی و امیرحسین مرادی دو دانشجوی در بند امنیتی ۲۰۹ زندان اوین، بعد از بیش از ۶۵۰ روز «بازداشت موقت» در شعبه ۲۹ دادگاه انقلاب برگزار شد. 📌کارزار …

خبر
پاسخ فرزانه انصاری فر خواهر زنده یاد فرزاد انصاری فر از جان بخشان آبان ٩٨ به معصومه ابتکار

اگر آمریکا دشمنه پس بچه های شما آنجا چه می کنند؟! لعنت بر شما، شرم بر شما، نه می بخشیم و نه فراموش می کنیم….  

خبر
ناهید شیرپیشه، مادر جاویدنام پویا بختیاری، از معصومه ابتکار می‌پرسد که الان بچه تو در آمریکا چه کار می‌کنه؟ آیا می‌تونی در چشمان من نگاه کنی؟

پیام ویدئویی مادر پویا بختیاری، از کشته‌شدگان اعتراضات آبان ۹۸، خطاب به معصومه ابتکار و دیگر سران حکومت جمهوری اسلامی “آیا برای بقای خودتون لازمه که بچه‌های ما رو ببرید زیر خاک؟! شرم بر شما، مرگ بر شما” ین روزها خانواده‌های جان‌بخشان  آبان ۹۸، دو رویی معصومه ابتکار را به …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: