‌ تایید حکم ٣ سال حبس کیوان صمیمى در بیدادگاه تجدید نظر

خبر

بیدادگاه تجدیدنظر استان تهران محکومیت کیوان صمیمی، سردبیر نشریه ایران فردا و از بازداشت شدگان روز جهانی کارگر را عینا تایید کرد. آقای صمیمی خرداد امسال در مرحله بدوی توسط بیدادگاه  ضدانقلاب تهران به ۳ سال حبس تعزیری محکوم شد.

پرونده‌ام به دادگاه رفت

✍🏻 کیوان صمیمى

چند ماه است که در ادامه‌ی بازداشتم در اجتماع روز جهانی کارگر، در دادسرای اوین حضور پیداکرده‌ام. ازآنجا که احضارشدن اتفاق مهمی نیست و برایم معمولی شده، ضرورتی به اعلان کردن آن ندیدم.

این مرحله اما، باید اطلاع‌رسانی کنم زیرا حق آشنایان است. زمانِ رفتنم به زندان خواهندپرسند، چرا نگفته‌بودید.

چندین جلسه بازپرسی شدم و تفهیم اتهام. البته چند موضوع به مورد قبلی یعنی اتهام حضور روبه‌روی مجلس به‌مناسبت اول ماه می، اضافه کردند.

همیشه گفته و نوشته‌ام که زندان‌های این زمان، سخت نیست و زندانی سیاسی می‌تواند از درون حبس، تاثیراتی ویژه بر رشد جنبش بگذارد. زندان‌هراسی را دشمنان عدالت و آزادی به‌منظور کم‌فروغ کردن جنبش اجتماعی، ترویج می‌کنند.

بدیهیست که باید از زندانی‌شدن پرهیز کرد ولی اگر قرار باشد آزادی‌خواهان به‌خاطر زندان نرفتن ضعف نشان دهند، به خودشان و به جنبش ضربه زده‌اند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد.

💠صداقت و شجاعت و علم قیام سپید، سپید دلان را به سخن می آورد. اگر چند باشد شب دیر باز بر او تیرگی هم نماند دراز شود روز، چون چشمه رخشان شود جهان چون نگین بدخشان شود کانال ما👈 @sakariyouha1414 ادمین👈 @ghiam14 💎 @iranyarannetwork1398

خبر
اعتصابات و اعتراضات کارگری و قیام سپید ، شورای هماهنگی رهبری و سامانه همبستگی ملی ایرانیان با منصور اسانلو

سامانه همبستگی ملی در حال گسترش است Instagram: @channelyektv http://www.facebook.com/ChannelYek  

خبر
#فورى 🔴 اعتصاب غذاى پنج نفر از زندانیان سیاسى محکوم به اعدام زندان مرکزى اهواز

#لب_دوزى جاسم حیدرى، على خسرجى،حسین سیلاوى، على مطیرى و على مجدم، پنج زندانى در انفرادى زندان مرکزى اهواز در اعتراض به شکنجه،رفتار مسؤلین زندان و ممنوعیت از ملاقات با خانواده هایشان از سه روز پیش اقدام به اعتصاب غذا کردند. منابع حقوق بشر مى گویند: این ۵ زندانى در انفرادى …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: