‌ وضعیت وخیم آرش صادقی به دنبال عفونت زخم های ناشی از عمل جراحی و عدم رسیدگی

کارشکنی در روند درمان آرش صادقی
آرش صادقی زندانی سیاسی در زندان رجایی شهر که طبق تایید پزشک و به علت شکنجه و….در زندان به سرطان بازو مبتلا شده است چندی پیش و بعد از فشارهای بسیار در راستای درمان بیماری دستش را جراحی کردند اما با وجود نیاز به مراقب های ویژه به زندان بازگردانده شد به همین دلیل زخم ناشی از جراحی او عفونت کرده است.
بهگفته یکی از منابع نزدیک به آرش صادقی دیروز صبح آرش وقت معاینه در بیمارستان را داشت اما با کارشکنی عمدی عصر و زمانی اورا به بیمارستان بردند که پزشک آنجا نبود.

به دلیل عدم رسیدگی های ضروری پزشکی به زندانی سیاسی آرش صادقی که از بیماری سرطان استخوان بدخیم به نام کندروسارکوم رنج می برد؛ وی در وضعیت وخیمی در زندان گوهردشت قرار گرفته است.
آرش صادقی روز ۲۱ شهریور در بیمارستان خمینی مورد جراحی برای نمونه برداری قرار گرفت ولی وی را در کمتر از سه روز به زندان بازگرداندند و به همین دلیل محل زخمهای عمل جراحی او عفونت کرده است.
بر اساس اخبار رسیده با وجود اینکه قرار بود آرش صادقی پس از نمونه برداری روز شنبه ۳۱ شهریور ماه به بیمارستان اعزام شود اما با کارشکنی مسئولان زندان گوهردشت؛ او را به جای صبح؛ بعدازظهر به بیمارستان اعزام کردند که پزشک معالج، بیمارستان را ترک کرده بود. به همین دلیل وی بدون نتیجه به زندان بازگردانده شد. انتقال به زندان او پس از عمل جراحی در حالی صورت گرفت که پزشکان اعلام کرده بودند پس از این جراحی سنگین باید حداقل ۲۵ روز تحت شرایط ویژه بستری باشد تا اگر دچار حمله، عفونت یا تب شد تیم پزشکی سریعا وارد عمل شود.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: