به نام خداوند بخشنده مهربان

ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون
مردم اهواز شما در این روزها با بازداشت و قتل بیگناهان تحت فشار حکومت ایران قرار دارید. بازداشت‌شدگان اهوازی فعالان مدنی و از مردم هستند و برخلاف گفته حاکمان ایران تروریست نیستند.

پدر، مادر، خواهر و برادر من
دستگیرشدگان از مردم اهواز بیشتر از ۱۰۰۰ نفر هستند که توسط وزارت اطلاعات سرکوبگر بازداشت شده‌اند. آنها تحت شکنجه و بازجویی‌های شدید قرار گرفته و بدون کمترین حق داشتن وکیل و دفاع از خود تحت فشار و شکنجه قرار دارند. برخی از بازداشت‌شدگان تحت همین شرایط به اعدام و اکثر آنان به احکام سنگین زندان محکوم شدند.
مردم غیور اهواز دست روی دست نگذارید. بر همه شما واجب است که ضد این‌همه ظلم و بی‌عدالتی، سرکوب و خفقان بلند شوید. صدای این بازداشت‌شدگان که همانا فرزندان شما هستند، باشید و این صدا را به آزادگان جهان برسانید.

من ماهر کعبی زندانی سیاسی تبعیدی از زندان مرکزی اردبیل همراه با زندانیان سیاسی دیگر اعم از بلوچ و کرد و آذربایجانی این سرکوبگری و فجایع انسانی را که هم‌اکنون در زندان‌های اهواز در جریان بوده و هست را محکوم می‌کنیم و از همه آزادگان جهان، سازمان‌های بین‌المللی و حقوق بشری می‌خواهم که این احکام اعدام، زندان و شکنجه‌ها را محکوم کنند و با آنان اعلام همبستگی کنند.
از مجامع بین‌المللی و حقوق بشری خواهان تحقیقات در رابطه با این فجایع و شرایط زندانیان سیاسی در ایران هستیم.

زندانی سیاسی تبعیدی ماهر کعبی از زندان مرکزی اردبیل – آبان ۹۷

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: