‍ آخرین نامه علیرضا شیرمحمدعلی زندانی سیاسی به قتل رسیده ، از زندان تهران بزرگ.#زندانی گمنام

به این عکس نگاه کنیم چقدر این چهره برامون نا آشناست ….زندانی سیاسی 21 ساله ای که بیش از یک عکس در فضای مجازی و رسانه ها ازش دیده نمیشه در نهایت گمنامی و سکوت در زندان به قتل رسید…..

علیرضا که دیشب به دست دو شرور زندانی به قتل رسید این نامه را در اعتراض به نشنیدن و بازتاب ندادن صدای اعتراضش از سوی رسانه‌ها و فعالان نوشته بود.

✍️ علیرضا شیرمحمدعلی
چگونه صدای اعتراضمان را از اين حصار خارج كنيم در صورتی كه اگر باب میل برخی رسانه‌ها (همان به ظاهر ناجی‌ها نباشد) از انتشار آن امتناع می‌كنند، همان جريان‌هایی كه در بوق و كرنا كرده‌اند كه حامی مردم به ويژه طبقه كارگر هستند اما در خيلی از موقعيت‌ها به خاطر منافع خودشان كارگران را ناديده گرفته‌اند.

ما به خاطر حق‌طلبی راهی زندان شده‌ايم نه قاتل بوده‌ايم نه غارتگر.

اما چرا ما را همچون موجودی بی‌ارزش كنار گذاشته‌اند؟!
شايد به خاطر این‌که افكار و مطالباتمان همسو با منافع فلان حزب و رسانه نبوده و یا از ما حمايت نکرده‌اند چون در آينده ممكن بوده از ايشان تبعيت نكنيم و شايد اصلاح‌طلبی بيش نيستند كه نقاب ناجيان را بر چهره زده‌اند.

قريب به دوماه است برزان محمدی در اعتصاب غذا به سر می‌برد ولی ناجيان دروغين كوچكترين تلاشی برای پوشش دادن اقدام اعتراضی او نكرده‌اند. برزان به خاطر اعتراض به اوضاع افتضاح زندان تهران بزرگ اعتصاب کرده است. اين زندان برای نگهداری مجرمين يا متهمين عقیدتی سياسی نيست و نگهداری ما در اين زندان غيرقانونی صورت گرفته است.

حال فلان خانم يا آقای دور از خطر پشت تریبون حرف از برابری و نافرمانی مدنی می‌زند، اين اشخاص كه دم از مبارزه می‌زنند خود در اين راه چه كرده‌اند؟ فقط می‌توانم بگويم با فعاليت‌های من وشما برای شبكه‌هايشان اعتبار و بيننده جذب می‌كنند.

من بهتر می‌بينم گمنام و ساكت باقی بمانم تا اين‌كه به خاطر شنيده شدن فرياد اعتراضم به هر خفت و خاری تن دهم. من برای عقيده‌ام زندانی شده‌ام و حالا به خاطر تيتر شدن در اين رسانه‌ها به هيچ عنوان به نفع اينان تغیيرش نخواهم داد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: