‍ اعلام اعتصاب غذاو نامه محمد رضا مرادی زندانی سیاسی بند هشت زندان اوین در حمایت از آرش صادقی، سهیل عربی و زندانیان بیمار محروم از حق درمان

نامه محمد رضا مرادی زندانی سیاسی بند هشت زندان اوین در حمایت از آرش صادقی، سهیل عربی و زندانیان بیمار محروم از حق درمان، محمد رضا مرادی از امشب هفدهم آبان ماه ۹۸ اعتصاب غذای خود را آغاز کرده است. گفتنی است در اثر شکنجه های شدید زانوی این زندانی به شدت آسیب دیده است و خود نیز از زندانیانی است که از حق درمان محروم است.

به نام عشق، وطن، آزادی

به نام آزادی، که برایش عشقم را از دست داده و فدایش کردم.
به نام آزادی که برایش محبوسم .
اینجانب محمد رضا مرادی مبارزی محبوس در زندان اوین بند هشت، یک معترض، معترضی که حال چندان مساعدی ندارد اما این اعتراض به خاطر حال و احوال نامساعد خودم نیست، بلکه اعتراض دارم به محبوس شدن آرش و آرش ها،من معترضم به بیدادگری ها در این سرزمین، به زنجیر کشیدن آزادی خواهان، معترضم به اعزام نکردن آنان به بیمارستان جهت درمان همچون آرش و آرش ها و سهیل عربی ها، در حالی که زندانیان غارتگری که به جرم اختلاس در اینجا هستند پس از اعلام بیماری و رسیدگی فوری و اعزام به بیمارستان فورا تحت درمان قرار می گیرند اما آنانی که به فکر آباد کردن زادگاهشان بوده اند از درمان محروم اند. من معترضم به دلیل اعزام نکردن آرش صادقی به بیمارستان جهت نیاز مبرم و فوری به درمان. هرآینه آرش صادقی که ماه هاست از بیماری سرطان رنج می برد در وضعیتی بحرانی به سر می برد و فورا باید تحت درمان قرار گیرد. همچنین معترضم به دلیل اعزام نکردن سهیل عربی برای درمان به بیمارستان. سهیل عربی که در خرداد ۹۸، مورد شکنجه شدید قرار گرفت و ازناحیه بیضه دچار مصدومیت ترومای بلانت شده و رنج می برد نیاز به اعزام فوری به بیمارستان دارد و باید تحت درمان قرار گیرد، حال راهی جز اعتصاب تر و خشک نمی بینم تا شاید ذره ای از رنج های آرش ها و سهیل ها را بچشم و تا زمانی که آنان را به بیمارستان منتقل نکرده و تحت درمان قرار نگیرند طعم این رنج ها را میچشم تا شاید از این دنیای بی عدالت رهایی یابم.

محمدرضا مرادی
زندان اوین
۱۷ آبان ۹۸

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: