شرح وضعیت زندانی سیاسی بهفر لاله زاری

زندان اوین
شروع اجرا حبس: ۲۷ مهر ۹۶
مبتلا به بیماری آسم، مشکلات قلبی و جدیدا مشکلات خونریزی لثه و دندان و التهاب لثه بعلت عدم اعزام وی به بیمارستان جهت درمان و به علت بی اهمیتی و آزار مسئولین به تشخیص پزشک بهداری اوین وی مجبور است حداقل ۴ عدد از دندانهایش را بکشد در اوج جوانی!!
و به گفته و تاکید پزشک بهداری در زندان امکان درمان این مشکلات بهفر لاله زاری نیست.
لازم به ذکر است این زندانی سیاسی حدود ۲۷ روز پیش وسایل و مدارک ضروری اش از جیب شلوار هنگامی که به حمام رفته بود سرقت شد.. به گفته یک منبع نزدیک این سرقت با هماهنگی قبلی مسئولین زندان و یک باند سارق در اوین انجام گرفته به قصد محدود سازی در تماس و شکنجه روحی این زندانی و خانواده اش . پس از گذشت دو هفته و پیگیری ای مکرر بهفر لاله زاری سارق پیدا شده اما به هیچ وجه از کرده خود پشیمان نبوده و نیست و دست به تهدید زندانی سیاسی بهفر لاله زاری زده و در جواب که باید وسایل او را پس بدهد گفته است وسایلت را دور انداختم!
و مسئولین زندان فقط با خنده از این نوع صحبت و سرقت سارق استقبال کردند. لازم به ذکر است که پس از گذشت دو هفته و تعلل مشکوک مسئولین زندان برای دیدن فیلم دوربین مدار بسته ،مسئولین از بهفر لاله زاری خواستند از شکایت خود صرف نظر کند و بهفر لاله زاری نپذیرفته و بعلت تعلل مشکوک و به عمد خود مسئولین زندان را شریک جرم میداند و گفته است اگر از روز اول فیلم را دیده و سارق را معرفی میکردید من وسایلم را از سطل آشغال برمیداشتم.و به همین علت از مسئولین زندان هم بابت این تخلف و همدستی شکایات لازم را انجام داده است .
مسئولین و برخی زندانیان مالی اوین و بند ۸ این زندان در تلاشند تا برای بهفر لاله زاری دست به پرونده سازی جدید در زندان بزنند و برایش دردسر های بیشتری درست کنند.
بهفر لاله زاری که با قرار دادن وثیقه ۴۰۰ میلیون تومانی قرار بود هر سه ماه به مرخصی بیاید توسط دادیار پرونده امیر مسعود مداحیان همچنان از آمدنش به مرخصی چند روزه و حتی مرخصی استعلاجی ممانعت میشود و دلایل آن مشخص نیست. بهفر لاله زاری و همسرش ممنوع الخروج هستند. و این خانواده در محدودیت و محرومیت کامل قرار دارند . جان و زندگی زندانی سیاسی بهفر لاله زاری در خطر است و مسئولین زندان و دادیار پرونده مسئول آن هستند و باید پاسخگوی هرگونه اتفاقی برای وی باشند .
همسر و مادر این زندانی سیاسی بشدت نگران وضعیت جسمی بهفر لاله زاری و شرایط فعلی بد و ناامن او در زندان هستند.
مهرماه ۹۷

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: