‍ 🔴بیانیه جمعی از اعضا و خانواده زندانیان بیانیه ۱۴ تن که خواستار استعفاء خامنه ای و انحلال جمهوری اسلامی

خبر

در حالیکه کشور از درون توسط گروهی از موریانه های ایرانخوار در حال نابودی است و اینک که همه جهانیان میدانند مشکلات این سرزمین ریشه در بی کفایتی سران و مدیران و گماشتگان منتصب شده توسط حاکمیت دارند رفتار سرکوبگرانه دستگاه قضا و نهادهای امنیتی رژیم بر علیه منتقدان وطن دوست فقط یک معنا دارد که این است:
ساکت شوید تا تمرکز جماعت غارتگر و مخلصان مختلس برهم نخورد!
اعدام نوید افکاری و فشار حداکثری بر زندانیان سیاسی و حتی پرونده سازی برای اعضا خانواده های شان نظیر خانواده نوری زاد از آن جمله اند!
همانگونه که مستحضرید علی نوری زاد در تاریخ ۱۲مهر ماه ۹۹ جهت تحمل محکومیت ۴۰ ماهه اش به زندان فشافویه( زندان تهران بزرگ) منتقل گردید و این تنها بخش کوچکی از شکنجه و رنجی است که بر ما تحمیل می گردد.
در ارتباط با بیانیه ۱۴ تن نخست وبیانیه ۱۴ نفری بانوان تاکنون ۲۴ تن بازداشت که از این تعداد هشت نفر هنوز در زندان اند و چهار نفر دیگر برای اجرای حکم باید به زندان بازگردند!
این احکام بجز بازداشت چند تن از حامیان و پرونده سازی علیه فرزندان ما از جمله :
#هنگامه_واحدیان_و_علی_نوریزاد میباشند!
به گمان برخی صاحب نظران رژیم در حالیکه بشدت از رویارویی نظامی با آمریکا وحشت داشت با براه انداختن جنایتی هدفمند و ساقط کردن هواپیمای مسافربری اوکراینی سعی نمود با مظلوم نمایی چهره قربانی بخود بگیرد و پس از لو رفتن سناریوی شان بازهم خواستند نام خطای انسانی بر آن گذارند که نشد!
دل میلیونها ایرانی همچون علی نوری زاد از وسعت آن داغ به درد آمده بود و چون اعتراضی عاری از خشونت و آرام نمودند همین اندک عزاداری را رژیم برنتافت!

ما اعضا و خانواده های بیانیه ۱۴ تن از کلیه مجامع بین المللی بویژه کمیته حقیقت یاب کانادا که در راستای پرونده سقوط آن هواپیما تشکیل شده تقاضا داریم با فشار بر رژیم آپارتاید جمهوری اسلامی آزادی بی قید و شرط و‌ فوری #علی_نوریزاد و دیگر #دستگیر_شدگان مرتبط با این حادثه را بخواهند!
آیا وقت آن نرسیده تا دنیا با اجماعی جهانی در برابر اینهمه شکنجه و اعدام و ستمگری حکومت جمهوری اسلامی بایستد؟

به امید رهایی ایران
۲۰ مهرماه ۹۹

✍️خانواده های:
۱- شهلا انتصاری
۲- گیتی پورفاضل
۳- فاطمه سپهری
۴- هوریه فرج زاده
۵- شهلا جهان بین
۶- نرگس منصوری
۷- زهرا جمالی
۸- هاشم خواستار
۹- محمد نوری زاد
۱۰- محمد مهدوی فر
۱۱- عباس واحدیان شاهرودی
۱۲- کمال جعفری یزدی
۱۳- رضا مهرگان
۱۴- زرتشت احمدی راغب
۱۵- محمد حسین سپهری

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
شنبه ۳ آبان خوزستان تعدادی از فرزندان کارگران، که دیگر تحمل گرسنگی را ندارند

شنبه ۳ آبان خوزستان تعدادی از فرزندان کارگران، که دیگر تحمل گرسنگی را ندارند بجای والدین خود، با به دست گرفتن بنرهای #فریاد_کارگران_گرسنه و #از_یاد_رفته خشم و نا امیدی خود را نسبت به مسئولان ابراز کردند. #فریاد_کارگران_گرسنه

خبر
مهراوه خندان، دختر نسرین ستوده، به بیدادگاه احضار شد

مهراوه خندان، دختر نسرین ستوده- وکیل دادگستری و فعال حقوق بشر محبوس در زندان- براساس ابلاغیه قضایی، باید روز دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ در شعبه ١١٧۵ مجتمع قضایی قدس حاضر شود. ‌ مهراوه خندان در مرداد ماه ۱۳۹۹ در پی یورش ۵ نیروی امنیتی به منزل پدری‌اش در تهران بازداشت …

خبر
. اجبار بهنام محجوبی درویش زندانی، به خوردن «۲۴ قرص بدون روکش و اسم»

صالحه حسینی، همسر بهنام محجوبی درویش زندانی، خبر داد که پزشک زندان قصد خوراندن «۲۴ قرص بدون روکش و اسم» به همسرش را داشته است. . حسینی در توییترش نوشت که پزشک بهداری زندان شرط اعزام بهنام محجوبی به بیمارستان را خوردن این قرص‌ها ذکر کرده است. . او همچنین …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: