‍ 🔴 نامه مهدی فراحی شاندیز، زندانی سیاسی: در محکومیت صدور حکم اعدام برای سه نفر از بازداشت شدگان آبانماه ..

نامه های وارده

من مهدی فراحی شاندیز ، زندانی سیاسی محبوس در زندان کرج ، حکم ظالمانه اعدام برای سه جوان از بازداشت شدگان آبانماه به اسامی امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی را به جرم شرکت در اعتراضات آبانماه شدیدا محکوم کرده و مسئول اصلی صدور چنین حکمی را شخص رهبر آقای سید علی خامنه ای میدانم .
حکم اعدام برای این سه جوان و ادامه بازداشت دیگر دستگیر شدگان آبانماه، حکم سرکوب همه ما مردم است که در آبانماه در اعتراض به فقر و فلاکت بی سابقه حاکم بر جامعه و علیه اینهمه تبعیض و نابرابری به خیابان آمدیم و صدای اعتراضمان را بلند کردیم . ما مردم وظیفه داریم که با تمام قدرت حمایت و همبستگی خود را با این عزیزان اعلام کنیم و با کارزاری جهانی به مقابله با آن بایستیم.
آقای خامنه ای ، رهبر خود خوانده جهان اسلام ، اینروزها اقتصادتان ورشکسته شده ولی بساط چپاول و دزدی هایتان برجاست. در این میان ما مردم داریم قربانی میشویم. خود شما میدانید که جامعه از خشم و اعتراض در حال انفجار است. حسن روحانی از خطر به خیابان ریختن ۳۰ میلیون گرسنه هشدار داد. میدانید ادامه این وضعیت برای ما مردم ممکن نیست و طاقتی نمانده است. برای همین است که با احکام زندان و شلاق و اکنون اعدام ، مقابل ما ایستاده اید. اما بدانید که نه تهدید ، نه زندان ، نه اعدام ، نه سرکوب دیگر اثر ندارد. من بعنوان یک زندانی سیاسی این حکم وحشیانه را قاطعانه محکوم میکنم. صدور احکام اعدام برای این سه جوان ، اقدامی جنایتکارانه و به قصد مرعوب کردن ما مردم و پیشگیری از وقوع شورش های گرسنگان است که مدام دارند به یکدیگر هشدار میدهند. انتظارم از همگان اینست که همه با هم در اعتراض به این احکام جنایتکارانه بایستیم. احکام اعدام امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی باید لغو و این سه جوان عزیز و همه بازداشت شدگان آبانماه باید فورا و بدون قید و شرط آزاد شوند.
دیگر بس است و به این بساط سرکوب و زندانی و شکنجه و شلاق و اعدام خاتمه دهید. ما انسانیم و معیشت ، منزلت و داشتن یک زندگی انسانی حق مسلم ماست.

🔴 نه به اعدام، نه به زندان، نه به شکنجه ..🔴

🔴 مهدی فراحی شاندیز ، بیست و دوم تیر ماه سال نود و نه ، زندان مرکزی کرج

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
پیام زندانی سیاسی پیروز منصوری در پاسخ به ادعای اعزام زندانیان به مراکز درمانی

در پی ادعاهای اخیر سخنگوی قوه قضاییه مبنی بر اینکه زندانیان به مراکز درمانی خارج از زندان منتقل می شوند، زندانی سیاسی پیروز (محمدعلی) منصوری طی پیامی به دروغ بودن این ادعا پرداخت و نوشت این ادعا «دروغی است که مرغ های پخته تاریخ را هم به خنده وا می …

خبر
مولود حاجی‌زاده یکی دیگر ازروزنامه‌نگارانی که به دلیل سوال درباره کشتار آبان به زندان محکوم شد

مولود حاجی‌زاده، روزنامه‌نگار در رشته توییتی نوشت: «برای اینکه نوشتم چرا در آبان ۱۵۰۰ نفر کشتید یکسال حبس گرفتم، برای اینکه گفتم چرا به هواپیما شلیک کردید، به جزای نقدی محکوم شدم، حالا دو سال حکم پرونده قبلی هم از تعلیق درآورده‌اند و بنا به اجرایش دارند.» مولود نوشت که …

خبر
مقاومت شهروندی با منصور اسانلو : با تکیه بر تلاش های کارگران و مزد بگیران بعنوان اساس نیروهای دموکراسی خواه،

با تکیه بر تلاش های کارگران و مزد بگیران بعنوان اساس نیروهای دموکراسی خواه، همبستگی های بزرگ‌تر را در مسیر های سیاسی پیشنهاد می‌کند . مسیر دموکراسی از تقاطع و اتحاد تشکل های. مردمی مثل سندیکاها می گذرد.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: