‏وضعیت جسمانی وخیم آقای ⁧ #زرتشت_احمدی_راغب ⁩، یکی از امضا کنندگان بازداشتی بیانیه۱۴،به دلیل اعتصاب غذا در زندان

وضعیت جسمانی آقای ⁧ #زرتشت_احمدی_راغب ⁩، یکی از امضا کنندگان بازداشتی بیانیه۱۴، که در زندان در اعتصاب غذا به سر می برد وخیم گزارش شده است.
‏یک منبع آگاه اطلاع داده است که ایشان حتی توان راه رفتن هم ندارد.

‏او صدای همه بود، صدایش باشیم

زرتشت احمدی راغب، فال مدنی، فردی که با قدرت و شفافیت تمام نوشت، اعتراض کرد و بدون وابستگی به هیچ گروه و دسته و حزب بر مبنای آنچه اعلامیه جهانی حقوق بشر و میثاقهای بین المللی تعریف می کنند اعتراض کرد.
🔸این فعال مدنی، شهروند ساکن شهرستان شهریار و آتش نشانی که حکومت جمهوری اسلامی حتی وسیله امرارمعاش وی را ازش گرفت و با ۱۷ سال سابقه کار و پاکدستی در شهرداری فردوسیه اخراج شد و وقتی حاکمان جمهوری اسلامی دیدند که نمی توانند این فعال مدنی را با اخراج از کار بترسانند با ابزاری دیگر و به بهانه اینکه چرا وی به همراه ۱۳ کنشگر مدنی دیگر خواستار برکناری علی خامنه ای شد با یورشی مسلحانه به منزلش این فعال مدنی را بازداشت و سلول انفرادی بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل کردند.
🔶حاکمان جمهوری اسلامی بدانند اگر زرتشت احمدی راغب، فرنگیس مظلوم، هاشم خواستار، جواد لعل محمدی، محمدحسین سپهری، فاطمه سپهری، رضا مهرگان، محمد نوری زاد و سایر امضا کنندگان بیانیه ۱۴ کنشگر مدنی را به تفکر خودشان با بازداشت توانستند خاموش کنند اما دیگر فعالان مدنی، دوشادوش این فعالان مدنی خواهان استعفای علی خامنه ای هستند.

 

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: