♦️بعد از ۶۰ روز، وحید و حبیب افکاری همچنان زیر شکنجه در بند عبرت عادل آباد شیراز♦️

پس از گذشت ۶۰ روز از اعدام قهرمان ایران نوید افکاری، برادران وی وحید و حبیب افکاری همچنان در زندان عادل آباد شیراز در بند مخوف عبرت، زندانی و زیر شکنجه قرار دارند.

‌ «وحید و حبیب افکاری در بند عبرت، محروم از تماس و هرگونه ملاقات با خانواده خود هستند. آنها همچنین از حضور بر مزار برادرشان نوید، محروم ماندند».

♦️خانواده نوید افکاری نگران وضعیت وحید و حبیب افکاری هستند و تا بحال اقدامات زیادی برای رهایی فرزندانشان از این وضعیت کرده اند اما پاسخی نگرفتند.

♦️وحید افکاری در دادنامه ای که از زندان منتشر شده است اشاره کرده که بی گناه است اما با اینحال شکنجه گران و قاضی دادگاه به نام مهرداد تهمتن نه تنها هیچ اعتنایی به دفاعیات او نکرده بلکه او را مسخره کرده و سپس محکوم کرده است.

♦️لازم به ذکر است که در زندان عادل آباد شیراز بند مخوفی بنام «عبرت» وجود دارد که به گفته خود زندانبانان جنایتکار این بند، در آنجا «خدا وجود ندارد». صدای زندانیان به بیرون از این بند نمیرسد و زندانیان روزانه به طور ثابت ساعت ها مورد شکنجه و آزار و اذیت های جسمی و روحی قرار میگیرند.

♦️در این بند زندانیان محروم از هر گونه ارتباط با دنیای بیرون، هواخوری، دسترسی به تلفن و امکانات فرهنگی و .. هستند.

♦️اکثر بازداشتی ها و مجروحان اعتراضات آبان ۹۸ به بند مخوف عبرت منتقل شده و در این بند محبوس شده اند. همچنین بسیاری از بازداشتیهای این اعتراضات را از شهرهای دیگر همچون تهران، بهبهان، سنندج، کرج و شهرهای استان گیلان به زندان عادل آباد شیراز و به بند عبرت تبعید کرده اند.

♦️نوید افکاری نیز در زندان عادل آباد شیراز و در بند عبرت در برابر شکنجه گران ایستاد و سرانجام بصورت شتابزده ای برای اجرای حکم اعدام منتقل شد.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: