با افزایش فشار از طریق عدم پاسخگویی به خانواده های کارگران و معلمان زندانی میخواهند شکست سناریو سازی دروغین را جبران کنند

رضا شهابی و حسن سعیدی، زندانیان سیاسی و از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران که در زندان اوین به سر می‌برند در اعتصاب غذا هستند.
رضا شهابی در تماس تلفنی کوتاهی و با صدایی ضعیف که خانواده اش را نگران کرده، گفته همچنان در اعتصاب غذا به سر می‌برد و ممنوع‌الملاقات و همچنان در انفرادی است.
رضا شهابی از ۲۵ روز پیش دست به اعتصاب غذا زده است.

امروز پنج شنبه شانزدهم تیرماه ، خانواده های #رضاشهابی و#حسن سعیدی دو تن از اعضای سندیکا و #رسول بداقی ، #محمد حبیبی، #جعفر ابراهیمی #شعبان محمدی #کیوان مهتدی #آنیشا اسدالهی، با وجود اینکه روز پنجشنبه ، روزملاقات بود و قرار بود اگر ملاقات نباشد طبق گفته های بازپرس به خانواده ها تلفنی خبر خواهند داد .
♦️وقتی به اتاق ملاقات رفتند ، گفتند از سوی بازپرس حاج مرادی ملاقات ممنوع هستند و‌ بازپرس و بازجو هم‌ به مرخصی رفته و نیستند
و از آنجایی که خانواده ها همگی به عدم‌ ملاقات با زندانیان اعتراض کردند گفتند تا بازپرس و بازجو حاضر نباشند نمیتوانند اجازه ملاقات بدهند.

♦️حدود دو ماه از بازداشت فعالان معلمان و اعضای سندیکا و مرتبطین با این پرونده ساختگی و سناریو سازی میگذرد و #جعفر ابراهیمی سومین ماه بازداشت را میگذاراند اما همچنان بازجویی ها ادامه دارد و تعدادی از خانواده ها بیش از یک ماه است که از وضعیت زندانیشان بی خبر هستتند .

♦️#رضا شهابی و #حسن سعیدی از اعضای سندیکای کارگران شرکت واحد به ترتیب بیست و پنجمین و شانزدهمین روز اعتصاب غذایشان را امروز شانزدهم تیر ماه پشت سر میگذارانند و شرایط جسمانی هردو وخیم گزارش شده است.
♦️مسئول بند ۲۰۹ زندان اوین اعتصاب غذای این دو فعال سندیکایی زندانی را تایید کرد و درمقابل فریاد نگرانی خانواده های اعتصاب کنندگان گفتند ما هرروز آنها را میبینیم حالشان خوب است.

از آنجایی که در دوماه گذشته عوامل امنیتی با افزایش فشار از قبیل تمدید قرار بازداشت تا سه ماه ، انفرادی و بازجویی های متعدد نتوانستند سناریو دروغین شان را به دو عضو زندانی سندیکا و معلمان و دیگر بازداشت شدگان در خصوص پرونده سازی و سناریو جاسوس سازی، تحمیل کنند و با شکست کامل این سناریو روبرو شدند .
با افزایش فشار برخانواده ها از طریق بی خبری در مورد زندانیانشان، میخواهند به تلاش های بیهوده ادامه دهند تا بتوانند بلکه سریال تکراری نخ نمای اعتراف گیری را کامل کنند.

سندیکای کارگران شرکت واحد ضمن محکوم کردن سناریو تکراری ونخ نمای اعتراف گیری برای سرکوب فعالین کارگری و معلمان ، خواستار آزادی بی قید شرط رضا شهابی و حسن سعیدی دوعضو سندیکای واحد و تمامی معلمان بازداشتی و مرتبطین با پرونده سازی دروغین جدید وزرات اطلاعات علیه تشکل های مستقل کارگران و معلمان میباشد.

چاره زحمت کشان وحدت وتشکیلات

#سندیکای_کارگران_شرکت_واحد_اتوبوسرانی_تهران_و_حومه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: