اجبار بهنام محجوبی، درویش زندانی، به خوردن «۲۴ قرص بدون روکش و اسم»

صالحه حسینی، همسر بهنام محجوبی درویش زندانی، خبر داد که پزشک زندان قصد خوراندن «۲۴ قرص بدون روکش و اسم» به همسرش را داشته است.

حسینی در توییترش نوشت که پزشک بهداری زندان شرط اعزام بهنام محجوبی به بیمارستان را خوردن این قرص‌ها ذکر کرده است.

او همچنین از احتمال انتقال دوباره همسرش به تیمارستان به‌جای بیمارستان ابراز نگرانی کرد.

بهنام محجوبی، زندانی سیاسی، ششم مهر پس از فلج شدن نیمی از بدنش به دلیل تشنج و زمین‌خوردگی در پی قطع داروها، به امین‌آباد منتقل شده بود. او ۱۲ مهر به زندان اوین بازگردانده شد.

محجوبی در زمستان ۹۶ در جریان حوادث گلستان هفتم توسط نیروهای امنیتی بازداشت و در ۲۷ مردادماه ۹۸ به دو سال زندان محکوم شد.

جان بهنام محجوبی در خطر است. دکتر زندان بعد از دریافت نامه پزشکی قانونی در رابطه با الزام آزادی او و وخامت حالش با دادن میزانی قرص به این زندانی سیاسی گفته است: تا دوشنبه صبر کن اگر زنده ماندی به بیمارستان اعزامت میکنیم و اگر مردی چه بهتر. درحالیکه امروز سه شنبه است بهنام محجوبی با وضعیت بسیار وخیم و سخت همچنان در بند است و هیچ اقدامی برای رسیدگی او انجام نشده است.

«حال بهنام محجوبی خیلی بد است و همه در نگرانی از وضعیت او هستند. قرار بود روز گذشته دوشنبه ۶ آبان به بیمارستان اعزام شده و به او رسیدگی شود. ولی تا این لحظه هیچ اقدامی انجام نشده است.»

♦️بهنام محجوبی در حالی حکم دو سال حبس خود را می گذراند که حتی از نظر پزشکی قانونی ادامه حبس او برایش تهدید جانی دارد و نباید در حبس بماند…

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: