⚪️ کارنامه جنایت و ننگین دژخیم قاسم سلیمانی

قایم سلیمانی تومار درازی از قاچاق مواد مخدر، اسلحه، سکس زنان ایران، دعوت حشدالشعبی ها به ایران برای بهره برداری از زنان ایران در مشهد و دیگر شهرها داشته است. او از سازماندهنگان سرکوب و کشتار دانشجویان در ۱۸ تیر ۱۳۷۸-بود. کشتار مردم در جنبش سبز ، بخصوص آوردن تک تیراندازهای روسی برای زدن جوانان معترض ایران و آموزش تک تیراندازهای سپاهی و نوپو با قناسه و سپس دستور ساخت قناسه سپاهی برای کشتار مردم ایران، سوریه، عراق ‌افغانستان کار او بود. دلال فروش سیمان و قیربه عراق و قرار دادهای راه سازی و ساختمان سازی های کردستان عراق بود. سلیمانی در زمان اولین استقرارش در عراق بر سر پورسانتاژهای معاملات مختلف با عراقی ها، بین او و سفیر جاعش در آن زمان اختلاف پیش آمد، قاسم به خامنهی گفت تا سفیر را عوض کند.
ادامه دارد.

 

بلوچستان و ظلم های قاسم سلیمانی

قبل از پرداختن به این موضوع لازم است نکته های درباره جنگ ایران و عراق گفته شود چون بسیاری از خدمات او و دفاع از خاک ایران در طول هشت سال جنگ میگویند.

باید دانست که آغازگر و تحریک کننده صدام به جنگ، خمینی بود که با تشویق و تحریک شیعیان عراق علیه صدام شروع کرد و در میانه جنگ بارها و بارها تقاضای صلح را رد کرد و باعث شد تا جوانان بسیاری کشته و اقتصاد نابود شود.

امثال سلیمانی تنها غلام حلقه به گوش خمینی بودند و در جنایات خمینی شریک هستند و در این باره از او بعنوان یک قهرمان یاد کردند خیانتی به ایران و خون جوانان خواهد بود.

و اما جنایات #سردار_کودک_کش در #بلوچستان

در شروع انقلاب آخوندی وقتی #مولانا_عبدالعزیز و دیگر اندیشمندان #بلوچ متوجه شدند که توسط خمینی فریب داده شده اند اقداماتی را انجام دادند اما کار از کار گذشته بود و #خمینی جای پای خود را محکم کرده بود.

اما با این وجود افرادی همچون حمید نوهتانی و دیگران به پا خاستند تا از حقوق مشروع ملت بلوچ دفاع کنند.

سلیمانی که در آن زمان فرمانده سپاه #کرمان بود به مبارزان بلوچ حمله کرد؛ گرچه او در برابر مبارزان در میدان جنگ با وجود داشتن هلی کوپتر و تسلیحات شکست خورد اما بمباران محل سکونت خانواده های مبارزان بلوچ بعنوان برگ سیاهی در کارنامه ننگین قاسم سلیمانی ثبت شد.

ترور مولانا عبدالملک و همراهشان زیر نظر سلیمانی صورت گرفت.

گرچه بظاهر سلیمانی فرمانده #سپاه_قدس برای برنامه های خارجی رژیم بود اما او در واقع فرمانده اصلی #سپاه_تروریستی ایران بود و همه جنایاتی را که رژیم در سالهای اخیر در بلوچستان مرتکب شده زیر نظر علی خامنه‌ای و فرماندهی مستقیم #قاسم_سلیمانی بوده است.

ترورهای علما و فعالین و اعدامها و زندان کردن ها و کشتار سوختبران و طرحهای تصرف بلوچستان و #سواحل_مکران همه زیر نظر سپاه و شخص قاسم سلیمانی صورت گرفته است.

حال که رژیم قصد قهرمان سازی از سلیمانی دارد و عوامل و مزدوران رژیم از فداکاری‌های او میگویند و بازار تسلیت گفتن گرم است لازم بود در این باره نکاتی بیان شود تا ملت بلوچ بداند و آگاه باشد که قاسم سلیمانی چه ظلم ها و جنایاتی را در #بلوچستان مرتکب شده است.

هلاکت سلیمانی به رژیم ضربه ای وارد کرد که قابل جبران نخواهد بود و این روند سقوط دیکتاتور را تسریع خواهد کرد اما کسانیکه امروز آب در آسیاب دشمن (رژیم آخوندی) می‌ریزند در فردا براندازی چگونه در چشم مردم نگاه خواهند کرد.

photo_2020-01-05_17-36-39

#سه_روز_شادمانی 😊
#سپاه_علیه_مردم
#سپاه_مردمی_نیست

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: