⚫️خودکشی دختر بچه ۱۲ ساله ایلامی به خاطر فقر و نداشتن لباس عیدی

این بیت کثافت و جنایت بعد از براندازی و آنگاه که آزادگان و محرومان به آنها دست یافتند، دیدنی خواهند بود…

دختربچه ۱۲ ساله ایلامی از فقر و نداری به زندگی خود پایان می‌دهد، آنوقت توله‌زاده خمینی که سال‌هاست در حوزه «نفت» فعالیت می‌کند، سلیطه‌زاده‌اش را با سرمایه این ملت و آن دختر فرستاده کانادا تا «کیفیت نمازش بهتر باشد» و آن ایکبیری با پول همین مردم سوار هلیکوپتر می‌شود و از روی خانه جاستین بیبر برای ملت استوری می‌گذارد، آنوقت توله‌زاده می‌گوید پدربزرگ گجستکش راست گفته که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

بنابه گزارش رسانه های محلی این دختر بچه که ۱۲ سال سن داشته و کلاس پنجم ابتدایی بوده به خاطر فقر و نداشتن لباس عید اقدام به خودکشی کرده و متاسفانه جان سپرده است.
پدر این دختر بچه معلول بوده و به همراه ۵ عضو خانواده در فضایی ۱۲ متری در فقر مطلق زندگی میکنند.
بی تردید در ماه‌های آینده به دلیل آسیب‌های مالی ناشی از شیوع کروناوی بی توجهی م بی عملی حکومت ما شاهد فقر و سیه روزی بیشتر مردم خواهیم بود . تنها راه برون رفت از این جهنم که رژیم ضد ایرانی ولایت فقیه برای مردم ایران ساخته است.

شورش و قیام برای سرنگونی این رژیم و استقرار یک حکومت دمکراتیک و مستقل و مردمی است.

اظهارات تکان دهنده نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی در مورد خودکشی دختر ۱۱ ساله!!! :

علی اکبر بسطامی نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی پس از دیدار با خانواده دختر ۱۱ ساله هلیلانی:

مرگ این دختر ۱۱ ساله بر اثر فقر مطلق بوده است

پدر خانواده معلول جسمی و تحت پوشش بهزیستی است.

سرپناه این خانواده یک چهار دیواری ۵۰ متری بدون سقف و نیمه کاره است که با مشارکت بنیاد برکت و بهزیستی تا این مرحله ساخته شده است.

بهزیستی ۱۴ ‌میلیون تومان و بنیاد برکت در حد ۶ میلیون تومان برای ساخت این سرپناه کمک کرده اند و برای تکمیل ساختمان و سقف ان مسئولان مربوطه پیشنهاد دریافت وام به پدر خانواده می دهند که با توجه به معلولیت و فقر مطلق، دریافت وام در توان این خانواده نبوده و ساخت مسکن نیمه تمام مانده است.

لباسهای این دختر ۱۱ ساله چنان مندرس و غیر قابل استفاده بوده اند که ایشان قبل از مرگش اقدام به سوزاندن تمام لباسهای مندرس و غیر قابل استفاده خود می نماید تا بعد از مرگش بچه های دیگر این لباس ها را نبینند.

این خانواده هیچ امکانات رفاهی و معیشتی اولیه هم ندارند.

این دختر بچه بارها از فقر مطلق خانواده خود گلایه مند بوده است.

منطقه ای که این خانواده در آن زندگی می کنند نه خط تلفن ثابت و همراه ، نه انتن تلویزیون و نه خانه بهداشت ، راه مناسب و… ندارد.

طبق گزارشات  منتشره در چندروز گذشته  ایلام به دلیل فقر مضاعف شهروندان همواره به خودکشی و خودسوزی های  دختران و زنان جوان بر اتر فقر و آسیب های اجتماعی همسرانشان به دلیل مواد مخدر همواره گزارش میشود …..

روز دوشنبە ١٨ فروردین ٩٩ (۶ آوریل ٢٠٢٠)، یک زن جوان اهل دیواندرە با هویت ”شادی اصغری“ بە دلییل مشکلات خانوادگی خود را حلق آویز و بە زندگی خود پایان داد. این زن ٢٢ سالە و مادر دو فرزند نیز بودە است.
✅ از سوی دیگر و روز یکشنبە ١٧ فروردین (۵ آوریل)، یک زن اهل شهرستان دهلران با هویت ” مینا صداقت“ بە دلیل اختلاف با شوهرش از طریق خردن قرص برنج بە زندگی خود پایان دادە است.
✅ شامگاه همان روز، یک جوان ٢۴ سالە اهل کرمانشاه با فامیلی ”اردلان“ بە دلیل درگیری و مشاجرە با پدرش خود را حلق آویز کردە است. وی تنها پسر خانوادە بودە است.
✅ همان روز، یک جوان ١٧ سالە اهل شهرستان دهگلان با هویت ”میثم طهماسبی“ بە دلایل نامعلومی خود را حلق آویز کردە است.
✅ طی روزهای گذشتە جسد یک شهروند اهل روستای شیروانە کامیاران نیز در منزل شخصی خود کشف شد. این شهروند با هویت ”قدرت بردن“ چند روز پیشتر بە دلایل نامعلومی خود را حلق آویز کردە بود.

--دختر

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: