خالد پیرزاده یکی از همان پهلوانانی است که حدود سه سال پیش بازداشت شد و هنگام بازداشت به دلیل برخورد وحشیانه ی مزدوران ولایت،از ناحیه ی کمر اسیب دید.

این جوان ورزشکار پیشین اما اینک در بهداری زندان اهواز نگهداری میشود.
برای اینکه اختیار ادرار خود را ندارد و ناگزیر او را پوشک میکنند!

با وجود موافقت تمام مقامات استان برای ازادی او اما امنیتی های ادمکش در تهران، از ازادی او جلوگیری میکنند تا به سرنوشت بکتاش ابتین ها دچار شود.

ایکاش نهاد های حقوق بشری که برای ازادی زندانیان دوتابعیتی یا همان گروگانها، تلاش بسیار پسندیده ای انجام میدهند، برای خالد پیر زاده نیز گامی بردارند و صدا او را به گوشهای سنگین، جهانیان برسانند.

روابط عمومی جبهه ی دموکراتیک ایران
دوم اسپند ماه ۱۴۰۰ خورشیدی

خالد پیر زاده زندانی سیاسی طی تماس تلفنی از زندان گفته است که چند روزی است رفلاکس معده نیز بر دردهای گذشته ی او افزوده شده و قادر به خوردن و حتی نوشیدن مایعات نیست و پرسنل بهداری او را با سرم و تزریق آمپول که نمی داند چیست، سرپا نگه داشته اند.

خالد (کوشان) پیرزاده، ورزشکار و معترض سیاسی، اردیبهشت ۹۷ به همراه فرد دیگری به نام «رضا محمدحسینی»، در حین شعار نویسی توسط ماموران سپاه ثارالله بازداشت و پس از مدتی توسط قاضی مقیسه ریاست شعبه ۲۸ بیدادگاه انقلاب به اتهام اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت کشور و توهین به خامنه ای مجموعا به هفت سال زندان محکوم شد.
حکمی که توسط شعبه ۳۶ بیدادگاه تجدید نظر استان تهران عینا تایید شد .

او هنگام بازداشت به علت برخورد وحشیانه مأمورین با وی از ناحیه کمر آسیب دید.

خالد پیر زاده هم میهن عرب که در زندان اهواز با مرگ دست و پنجه نرم میکند، روزی از ورزشکاران توانمند کشور بود.
رژیم فاسد ولایت فقیه اسلحه را از رو بسته و ضمن بازداشت اکثر فعالین درون مرز، سرکوب بانوان و رجز خوانی برای آحاد شهروندان، برای شرکت در تجاوز علیه اوکراین اعلام آمادگی کرده است.
آنچه همگان باید بدانند این است و بس.
باید همه ی نیروها برای مقاومت در برابر سرکوب و پشتیبانی از زندانیان عقیدتی و سیاسی بسیج شوند

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: