✅سر بازجو دست از ازار و اذیت خانواده ی مهندس یاسمین حنیفه بردار

گزارش

 

بازجوهای اطلاعات اخیرا و طی تماس های مکرر تلفنی پدر مهندس یاسمین حنیفه که دارای شرایط ویژه از جمله بیماری شدید است را مورد ازار و اذیت و تهدید قرار دادند. سر بازجویی که برای ما شناخته شده است اما به دروغ خودش را حسینی معرفی کرد ودر این تماس ها به دروغ پراکنی، تهدید و تخریب پرداخت که البته جزو اصول سازمانی این تشکیلات جهنمی و جنایتکار است.
او به پدر خانم حنیفه چنین القا کرد که ایشان فقط به دلیل اینکه طبرزدی او را اغفال کرده و فریب داده است وارد کارهای خطرناک سیاسی شده است. سربازجو سعی کرد به خانواده ی مهندس حنیفه القا کند طبرزدی فردی خطرناک و اغفالگر است و باید اجازه ندهید ایشان با این فرد خطرناک و اغفالگر ارتباط داشته باشد. او با این القائات و دروغ پراکنی و تخریب سعی کرد تا در بین خانواده ی محترم حنیفه اختلاف بیندازد و مثلا پدر و مادر این مهندس جوان، نخبه و شجاع را وادار کند تا بر دست و پای او زنجیر بزنند و مانع مبارزات سیاسی او شوند و در عین حال و به رسم همیشگی تهدید کرد که مبادا این تماس ها رسانه ای شود.

او فراموش کرد مهندس حنیفه پس از سالها اقامت در انگلستان و دانش اموختگی از دانشگاه اکسفورد در مقطع کارشناسی ارشد در رشته ای بسیار فنی و پیچیده Distributed Systems & Networks – Cyber Security Engineering به عشق وطن به ایران برگشت و اتفاقا بدون ارتباط با مهندس حشمت اله طبرزدی دبیر کل جبهه ی دموکراتیک ایران تلاش های سیاسی خود را شروع کرد و از همین رهگذر بود که با طبرزدی و جبهه اشنا شد.

او فراموش کرد در ۷ ابانماه ۱۳۹۸ روز کوروش بزرگ در مسیر پاسارگاد همین مهندس حنیفه که به همراه مهندس طبرزدی، پرویز سفری و دوتن دیگر از اعضای جبهه راهی پاسارگاد بود را به اسارت گرفتند، یکی از اتهامات یاسمین رهبری گروه معاند بود و او را بعد از آزار و اذیت بسیار شبانه از پاسارگاد به شکنجه گاه ۲۰۹ اوین بردند.

او فراموش کرد این دختر جوان، نخبه و شجاع را از همان ۷ ابان به اسارت گرفتند، ماهها زیر شکنجه، زندان، ازار، اذیت، تهدید و تطمیع بردند تا توبه کند، ارتباط خود با جبهه و طبرزدی را قطع کند و حتا علیه او مصاحبه کند کلیپ بسازد و از حقوق و خانه و امکانات زیاد برخوردار شود اما این دختر شجاع زیر بار نرفت و شجاعانه مقاومت کرد.این اطلاعات و سربازجو و رفقایش بودند که با عمل دهشتناک خود از دانش اموخته ی اکسفورد دختری انقلابی ساختند که اینک به خار چشم انها تبدیل شده است.

اری این طبرزدی نیست که ایشان را اغفال کرده است بلکه این نیروی ایمان به ازادی، رهایی ملت و کشور و پیشرفت و ترقی ملت ایران است که ایشان و طبرزدی را جذب خود کرده که زندان، شکنجه، تهدید، تطمیع و تخریب شخصیت نیز در ان اثر معکوس دارد.
اقای سربازجو و سایر بازجو ها جاذبه ی طبرزدی نه به دلیل قدرت، ثروت، زور، اسلحه، فریب و نیرنگ است که شما دارید اما به شدت دافعه دارید اما او چنین امکاناتی ندارد اما به شدت جاذبه دارد زیرا از روی حقیقت است.
به همین دلیل از او وحشت دارید که پوستر حاوی درود بر طبرزدی- انقلاب ایران، که مهندس یاسمین حنیفه علی رغم شکنجه، زندان، تهدید و تطمیع شما اما در روز ۱۴ امرداد که روز تحلیف قلابی جنایتکاری به اسم رئیسی بود در پارک لاله بالا برد، مبادا از سوی سایر جوانان الگو برداری شود.
انتظار نداریم شما سربازجو و بلکه سایر بازجو ها در سراسر کشور که به جنایت علیه انسانیت خو گرفته اید از این بیانیه پند بگیرید اما به شما گوشزد میکنیم دستکم در این دوران پایان عمر رژیم ستمگر حاکم رفتاری نداشته باشید که فردا در برابر موج انتقامجویی این ملت عصبانی و ستمدیده کسی رقبت نکند از جان شما دفاع کند.خود دانید.

روابط عمومی جبهه ی دموکراتیک ایران

۲ شهریور ۱۴۰۰ خورشیدی

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گزارش
عده ای از گروگان ها خارجی جمهوری اسلامی وفعالان سیاسی به اعتصاب غذا مقابل محل گفتگوهای جمهوری اسلامی وکشورهای خارجی در ژنو پیوستند

نزار زاکا به وین می‌رود تا در اعتصاب غذا به بری روزن بپیوندد سازمان «کمک به گروگان‌ها در سرتاسر جهان» اعلام کرد نزار زاکا، عضو هیات مدیره این سازمان، به وین می‌رود تا در اعتصاب غذا و درخواست برای آزادی تمامی گروگان‌ها در ایران، به بری روزن بپیوندد. بری روزن …

گزارش
تجمع اعتراضی مردم در مقابل ساختمان شهرداری سنندج

  شماری از مردم سنندج روز پنج شنبه 30 دی ماه، در اعتراض به نبود آرد برای پخت نانوایی ها و عدم پاسخگویی مسئولان شهرداری و بی تدبیری شورای شهر اقدام به تجمع کردند. بنابر گزارشها، به دلیل بارش سنگین برف و بروز کولاک و یخبندان، روال عادی زندگی مردم …

گزارش
افزایش آمار اعدامی ها؛ اعدام دستکم ۵ زندانی بلوچ در زندان مرکزی زاهدان

  کمپین فعالین بلوچ| امروز ۳۰ دی ماه ۱۴۰۰، دستکم پنج زندانی بلوچ در زندان مرکزی زاهدان اعدام شده اند. هویت این زندانی ها “عبدالحمید اسماعیل زهی”، “خدانظر کاکر”، “مهرالله دهمرده” معروف به مهراب شاهوزهی، “عطاءالله براهویی” و “حسینعلی خمر” عنوان شده است. همچنین سه زندانی دیگر با هویت “پرویز …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: