✅🔵🔴🔴 بیانیه #زندانیان بند هشت #زندان اوین در حمایت از مردم #روژآوا و محکوم کردن #اردوغان نخواب وقتی که خون از شب سرازیره

یکی دریاچه خون راه می اندازد ونامش را می گذارد #چشمه_ صلح، دیگری نواندیشان را به زنجیر میکِشد و می کُشد ونامش را می گذارد رافت اسلامی. من بیش از #۲۰۰۰ روز از بهترین روزهای جوانی ام را به جرم نفرت از #فاشیسم و فاشیست ها درمخوف ترین شکنجه گاه های فاشیست #عمامه دار محبوس بودم. حال شنیدم که همتای او کمی آن سو تَرَک، ده ها انسان را به قتل رسانده و آواره کرده . پیش و بیش از محکوم کردن او امید است که بدانم امروز پس از سالها مبارزه، فلسفیدن و روشنگری چند تن از همنوعان من آمادگی برخورد با این اقدامات جنایت کارانه را نشان داده اند؟ آیا جامعه به این سطح از آگاهی رسیده است که باصدایی بلند ورسا نه به فاشیست بگوید؟ بسیار عجیب و تعجب برانگیز است اینکه امروز با وجود دسترسی آسانتر به شبکه های اجتماعی، آسانتر شدن اطلاع رسانی، هنوز هم شاهد چنین #جنایتهایی هستیم. دردناکتر، سکوت نهادهای بین المللی و بی تفاوتی مدعیان احقاق #حقوق بشر به فجایع اخیردر روژآوا است. من و دیگر هم اندیشانم و هم بندیانم در #زندان اوین از تمام آنان که دوستشان داریم و دوستمان دارند، از تمام آزادی خواهان سراسر جهان، به ویژه جوامع ونهادهای بین الملل می خواهیم دست از سکوت و بی تفاوتی برداشته وحامی مردم #روژآوا باشند.چه وحشتناک و لجن آلود است جهانی که در آن میزیم که فاشیست جهان را به لجن کشیده است ومیلیاردها انسان فقط نظاره گر ظلم به همنوعان خود هستند. انسانی که خودرا اشرف مخلوقات می پندارد چگونه تبدیل به جنایت کارترین موجود هستی شد.
به راستی آنان که در برابر جنایت کاران خاموش می نشینند وبا بی تفاوتی کاررا برای او آسان می کنند ظالمان و جنایت کاران اصلی اند. بیاییدتاجهانمان را ازشر فاشیستها خلاص کنیم. ما#زندانیان سیاسی بند هشت اوین ضمن ابراز همدردی با همنوعانمان در روژآوا ومحکوم کردن فاشیست اردوغان تروریست، ازتمام مردم جهان به ویژه نهاد های بین الملل و فعالان حقوق بشر خواستار حمایت ازمردم روژآوا ومقابله با #فاشیسم بالاخص فاشیسم بزرگ هستیم.

#سهیل عربی
#زرتشت_احمدی راغب
#حمید کاشانی
#محمدرضا مرادی
#کیانوش سلاطینی

۲۶ مهرماه ۹۸

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: