آقای نوریزاد در این فیلم و هنگام رفتن به زندان گفت؛ من به محض ورود به زندان اعتراضم را آغاز می کنم، و اینبار دیگر به بازنمی گردم تا آزادی کامل و آزادی وطنم و جارو کردن ملاها از این سرزمین ….

محمدنوریزاد با انتشار ویدئویی راهی زندان شد و مسئولیت سلامتی اش را در زندان با بیت رهبری، سپاه، اطلاعات، و سیستم قضایی دانست.

آقای نوری زاد که دوران درمان خود را سپری می‌کند، تصریح کرد «من صحیح و سالم به زندان می‌روم، من در زندان هر آسیبی ببینم مسئولیت آن با بیت رهبری، برادران سپاه، برادران اطلاعات و دستگاه قضائی است. من به زندان برسم اعتراضم را شروع می‌کنم، ما تا زنده‌ایم نسبت به ملا معترضیم، من زنده‌ام تا به ملا و سرداران غارتگر سپاه اعتراض کنم.»

محمد نوری‌زاد روز یکشنبه ۳ بهمن‌ماه در حالی که هنوز ایام درمان و بیماری را میگذراند، توسط دادیاری زندان اوین فراخوانده شد ، به رغم آن که محمدحسین آقاسی، وکیل مدافع او، با اسناد و مدارک اعلام کرده بود که آقای نوری‌زاد باید تحت درمان باشد و نیاز به چند عمل جراحی دارد، با درخواست مرخصی او موافقت نشد.

محمدحسین آقاسی،‌ وکیل مدافع محمد نوری‌زاد، روز یکشنبه ۳ بهمن‌ماه با انتشار تصویری از این زندانی سیاسی خبر از احضار این زندانی سیاسی به زندان اوین را داد نوشت، دادیاری ناظر بر زندان اوین درتماسی تلفنی از این وکیل دادگستری خواسته است آقای نوری‌زاد را به زندان معرفی کند.

آقای نوری زاد امروز با این روحیه و ظاهر به زندان باز می گردد،زندان مسئول حفظ سلامتی اوست.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: