✔️پیام مهدی فراحی شاندیزدرسی ام خرداد روزحمایت از زندانیان سیاسی

خبر

✔️پیام مهدی فراحی شاندیز در باب اهمیت بیستم ژوئن برابر با سی ام خرداد روز جهانی حمایت از زندانیان سیاسی در ایران
بیست ژوئن برابر با سی خرداد یادآور جنایت وحشیانه سردمداران جنایتکار جمهوری اسلامی در دهه شصت قتل عام هزاران انسان مبارز و آزادیخواه در زندان ها وسلول های انفرادی روز کیفرخواست ودادخواهی علیه جمهوری جنابتکار جهل وجنون اسلامی ، روزی برای ما زندانیان سیاسی است وفرصتی است که صدای ما جهانی شود .
جمهوری اسلامی طی ۴۱ سال با فشار ، ارعاب ، تهدید ،شکنجه ، زندان ، اعدام و باتبعید و رعایت نکردن قوانین تفکیک جرایم میخواهد مارا به سکوت وادارد کند.
ما زندانیان برای خواست مطالبات اولیه انسانی و نداشتن آزادی بیان به زندان ،حبس های ناعادلانه و اعدام محکوم شده ایم.
جای خوشحالیست که چنین روزی به همت کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی در ایران تعیین شده و ما زندانیان سیاسی انتظار بیشترین حمایت ها را از مردم در این روز داریم.
جرم ما برای یک زندگی بهتر ، شاد ، انسانی عادلانه و همراه با آزادی وبرابری است .جرم ما ایستادن در مقابل این همه بی حقوقی ها ، دزدیها ،چپاول ، غارت وفساد سیستماتیک در جامعه است.
جرم ما برای ایجاد تشکلهای مستقل خودمان است تا با نیروی قدرتمند خود حقوق پایمال شده مان را طلب کنیم.

بیستم ژوئن امسال روزی برای پایان دادن به احکام ناعدالانه ای است که به فعالین کارگری ، معلمان ، فعالان مدنی و حقوق بشری و دستگیر شدگان اعتراضات به حق آبان ماه تحمیل کرده اند .
در این روز مهم خواهان آزادی فوری و بدون قید و شرط همه زندانیان سیاسی هستیم.
روزی برای لغو احکام اعدام هدایت عبدالله پورها وهمه بازداشت شدگانی است که در جریان اعتراضات آبان ماه دستگیر وبازداشت شده اند و با احکام غیر عادلانه اعدام روبرو شده اند .

من مهدی فراحی شاندیز ، زندانی سیاسی به نمایندگی از زندانیان ندامتگاه کرج از همگان میخواهم که در روز جهانی حمایت از زندانیان سیاسی در ایران ، بیستم ژوئن ، برابر با سی و یکم خردادماه حضور بهم رسانند تا در ابعاد جهانی صدای دادخواهی هزاران هزار خانواده های زندانیان سیاسی باشیم که بدست تروریست های جمهوری اسلامی قتل عام شدند.
از همه خانواده های زندانیان سیاسی وعقیدتی میخواهم متحد ومنسجم که به این صف دادخواهی تعلق دارند ، بپیوندند.

قدردانیم که در این روز صدای ما زندانیان سیاسی هستید و ما را در زندان نیز تنها نمی گذارید.

🖋مهدی فراحی شاندیز
خرداد ماه ۱۳۹۹

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
صدای مادر #امید_رضایی که برای جان‌بخشان #آبان۹۸ می‌خواند.

🔴با نزدیک شدن به  آبان  خونین دل مادران داغدیده پر از حزن و اندوه بیشتری میشود …. بلند بگو مرگ بر خامنه ای مرگ بر استبداد 🔹 در ویدیو تصویر برخی از جانباختگان آبان ۹۸ دیده می‌شود. #آبان_زنده_است #آبان_ادامه_دارد #آبان_خونین

خبر
آرزوی مادران داغدیده: طناب دار بر گردن خامنه‌ای!

مادر آرش (علیرضا) بابامیری وکیل جوان پایه یک مهابادی که قربانی تصمیم خامنه‌ای برای نخریدن واکسن معتبر کرونا شد، دعا میکند خامنه‌ای خائن توسط جوانان حلق آویز شود. هر مرگ بر اثر کرونا یک نفرین علیه خامنه‌ای بعنوان عامل قتل عام مردم ایران.

خبر
ازدیکتاتوری خامنه ای میراثی تلخ به یادگار مانده،میراثی به نامِ«مادرانِ داغدیده»…

مادرانِ داغداری که هیچ چیزی مرهم دردشان نیست،آنها چیزی برای از دست دادن ندارند،خشم و دردِ مادرِ داغدار،تا ابدالدهر تمام نمی‌شود. این خشم،این غم،این دلِ شکسته،اگر که لبریز شود،اگر که طاقتش طاق شود،مهار شدنی نیست. در فیلم «سریرِ خون»از آکیرا کوروساوا دیالوگی است که میگوید: «تاج و تختی که از …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: