⭕️جواد ظریف باید در اروپا بازداشت شود! فراخوان ۲۰ مقام اروپا برای حسابرسی از ظریف به خاطر دست داشتن در تروریسم

خبر

به گزارش الشرق‌الأوسط جمعه ۱۰بهمن چند روز قبل از صدور حکم علیه اسدالله اسدی دیپلمات سابق ایرانی که متهم به تروریسم می‌باشد، بیش از ۲۰ دیپلمات و وزرای خارجه پیشین خواستار شدند که مسئولیت مستقیم تعرضهای رژیم ایران در اروپا و خصوصاً تلاش برای انجام انفجار در گردهمایی اپوزیسیون ایران در فرانسه برعهده ظریف گذاشته شده و او مورد حسابرسی قرارگیرد.

روزنامه الشرق الاوسط نوشت: چند روز قبل از صدور حکم علیه اسدالله اسدی دیپلمات سابق ایرانی که متهم به تروریسم می‌باشد، بیش از ۲۰ دیپلمات و وزرای خارجه پیشین خواستار شدند که مسئولیت مستقیم تعرضهای رژیم ایران در اروپا و خصوصاً تلاش برای انجام انفجار در گردهمایی اپوزیسیون ایران در فرانسه برعهده ظریف گذاشته شده و او مورد حسابرسی قرارگیرد.

در بیانیه‌یی که «الشرق‌الأوسط» نسخه‌ای از آنرا دریافت کرد مقامات سیاسی سابق اروپا تهران را مورد انتقاد قرار داده و تأکید کردند که صرف‌نظر از رأیی که دادگاه آنتورپ بلژیک در ۳فوریه در مورد اسدی صادر خواهد کرد بروکسل باید از نزدیکی با رژیم ایران دست بردارد.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
تیراندازی سپاه پاسداران به سمت شهروندان در روستای باتک از توابع شهرستان سرباز

روز ۱۷ اسفند ماه ۹۹، ماموران سپاه پاسداران با همکاری “یعقوب اربابی” بخشدار بخش #مینان از توابع شهرستان #سرباز به روستای #باتک جهت مصادره زمین های مردم برای ساخت پایگاه یورش برده که با ممانعت اهالی، به سمت مردم تیراندازی کرده و از محل متواری شدند. نیروهای سپاه با چندین …

خبر
سکته قلبی فعال سیاسی و رسانه‌ای کورد کمال شریفی در زندان میناب

روز دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ابتدا اعلام شد که آقای کمال شریفی  به دلیل سم‌پاشی بندها مسموم شده؛ اما بعد از اتمام آزمایش‌ها و گرفتن نوار قلب گفته شد این زندانی دچار سکته قلبی شده است. او به مدت چهار روز در بخش سی‌سی‌یو «بیمارستان ابوالفضل» میناب بستری بود. یک …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: