زندانی سیاسی معصومه صنوبری فرزند محمدعلی، متولد ۱۳۶۷ و دارای یک فرزند، محبوس در بند زنان زندان تبریز است. این زندانی سیاسی به اتهام عضویت در سازمان مجاهدین خلق، توهین به خامنه‌ای، تبلیغ علیه نظام به نفع مجاهدین خلق،  به ۸ سال زندان محکوم شده است…

زندانی سیاسی معصومه صنوبری فرزند محمدعلی، متولد سال شصت و هفت در زندان زنان تبریز به دلیل شکنجه دچار صدمه جسمی شده و تاکنون از رسیدگیهای ضروری پزشکی در بیمارستان محروم بوده است.
معصومه صنوبری روز پانزده اسفند نودوهفت در شهر ایلخچی اسکو بازداشت و به بازداشتگاه اطلاعات تبریز منتقل گردید. همان شب منزل مسکونی وی مورد هجوم مأموران امنیتی قرار گرفت. ماموران از پشت بام وارد منزل او شده و درب اتاق را شکستند و پس از تخریب منزل، وسایل شخصی او را هم مصادره کردند.
این زن زندانی در بازداشتگاه اطلاعات سپاه بازجویی و مورد شکنجه قرار گرفت. بر اثر ضربات شلاق قادر به راه رفتن نبود. به دلیل ضربات وارده به سر دچار تاری دید شد و ساق پایش ترک خورد و هنوز ترمیم نشده است.
معصومه صنوبری در مرداد نودوهشت با قید وثیقه ششصدمیلیون تومانی تا زمان بیدادگاه آزاد شد. وی در شانزده بهمن نودوهشت ، بدون احضار قبلی از منزل خواهرش بازداشت و به بازداشتگاه اطلاعات سپاه تبریز منتقل گردید.
این زندانی سیاسی به اتهام «تبلیغ علیه نظام» به تحمل یکسال حبس تعزیری، به اتهام «عضویت در سازمان مجاهدین خلق » به تحمل پنج سال حبس تعزیری و به اتهام «توهین به خامنه‌ای» به تحمل دو سال حبس تعزیری محکوم شده است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: