⭕️‍‍اطلاعات جمهوری اسلامی در بانه‌ پس از قتل معلم محبوب انور رستمی، اعضای خانواده‌ قربانی را تحت فشار قرار داده‌ است!

بیش از سه‌ سال پس از ترور انور رستمی معلم محبوب اهل شهرستان بانه کردستان توسط اطلاعات سپاە جمهوری اسلامی، فرزندان و اعضای خانواده‌ این قربانی بطور روزانه‌ مورد اذیت و آزار و فشار ماموران اطلاعات قرار میگیرند.

بنا به‌ گزارشهای رسیده‌ به‌ آواتودی، برادران لطفی (بهزاد، ابراهیم، محمدامین و مجید) از پاسداران سپاه‌ پاسداران در شهرستان بانه‌ که‌ انجام دهنده‌ ترور انور رستمی هستند، بطور روزانه‌ فرزندان زنده‌یاد انور رستمی را تهدید به‌ مرگ کرده‌ و برای آنها مزاحمت ایجاد میکنند. اعضای سپاه‌ با شکستن شیشه‌ منزل طاهرخان پدر شهید انور رستمی و ایجاد وحشت، میکوشند این خانواده‌ را از شکایت و پیگیری قتل معلم شهید انور رستمی منصرف کنند.

اینگونه‌ رفتار غیرانسانی اعضای سپاه‌ پاسداران و اطلاعات جمهوری اسلامی در کردستان تازگی ندارد ولی با توجه‌ به‌ شرایط انقلابی در کشور، از مردم شرافتمند بانه‌ میخواهیم که‌ مشخصات کامل با شماره‌های تماس و آدرسهای پاسداران خامنه‌ای خائن: بهزاد، ابراهیم، محمدامین و مجید لطفی را برای آواتودی ارسال کنند تا برای ثبت در نهادهای بین المللی و لیست افرادیکه‌ باید پس از سرنگونی نظام محاکمه‌ شوند، مورد استفاده‌ قرار بگیرند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: