⭕️‍‍اطلاعات جمهوری اسلامی در بانه‌ پس از قتل معلم محبوب انور رستمی، اعضای خانواده‌ قربانی را تحت فشار قرار داده‌ است!

بیش از سه‌ سال پس از ترور انور رستمی معلم محبوب اهل شهرستان بانه كردستان توسط اطلاعات سپاە جمهوری اسلامی، فرزندان و اعضای خانواده‌ این قربانی بطور روزانه‌ مورد اذیت و آزار و فشار ماموران اطلاعات قرار میگیرند.

بنا به‌ گزارشهای رسیده‌ به‌ آواتودی، برادران لطفی (بهزاد، ابراهیم، محمدامین و مجید) از پاسداران سپاه‌ پاسداران در شهرستان بانه‌ كه‌ انجام دهنده‌ ترور انور رستمی هستند، بطور روزانه‌ فرزندان زنده‌یاد انور رستمی را تهدید به‌ مرگ كرده‌ و برای آنها مزاحمت ایجاد میكنند. اعضای سپاه‌ با شكستن شیشه‌ منزل طاهرخان پدر شهید انور رستمی و ایجاد وحشت، میكوشند این خانواده‌ را از شكایت و پیگیری قتل معلم شهید انور رستمی منصرف كنند.

اینگونه‌ رفتار غیرانسانی اعضای سپاه‌ پاسداران و اطلاعات جمهوری اسلامی در كردستان تازگی ندارد ولی با توجه‌ به‌ شرایط انقلابی در كشور، از مردم شرافتمند بانه‌ میخواهیم كه‌ مشخصات كامل با شماره‌های تماس و آدرسهای پاسداران خامنه‌ای خائن: بهزاد، ابراهیم، محمدامین و مجید لطفی را برای آواتودی ارسال كنند تا برای ثبت در نهادهای بین المللی و لیست افرادیكه‌ باید پس از سرنگونی نظام محاكمه‌ شوند، مورد استفاده‌ قرار بگیرند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: