🔹زندانی سیاسی محبوس در زندان اوین برزان محمدی پیامی در حمایت از اعتراضات سراسری مردم ایران در آبان ماه ۹۸ خطاب به هموطنان فرستاد.
متن کامل نامه به شرح زیر می‌باشد: بر
زان محمدی

🔸« درود بر هم میهنان راه آزادی و برابری
هم میهنان عزیز و گرامی
پس از شورش سال ۵۷، نزدیک به ۴۱ سال است مردم ما زیر ظلم و ستم و بی عدالتی و کشتار رژیم جمهوری اسلامی قرار گرفتند که تا به حال ادامه دارد. اما هیچ وقت هم میهنان مبارز آزادیخواه زیر بار حرف زور و نابرابری و فساد نرفته و نخواهند رفت. ما همیشه در برابر رژیم جمهوری اسلامی ایستادگی کرده و تا رسیدن به خواسته ها و آزادی و برابری سکوت نخواهیم کرد و به مخالفت با جمهوری اسلامی به اشکال مختلف ادامه خواهیم داد.
هر چند که مردم ما درطول ۴۰ سال گذشته با سرکوب و عکس‌العمل‌های خشن از طرف نیروهای نظامی و امنیتی و لباس شخصی روبرو بوده اند، ولی باز هم از حق‌ و حقوق خود تا رسیدن به آرزوهای خود دفاع خواهیم کرد.
در مخالفت با جمهوری اسلامی و اعتراضات روزهای پایانی آبان ماه ۹۸، هم میهنان گرامی یک بار دیگر نشان دادند که همچنان بیدار هستند و در مقابل ظلم و دیکتاتوری ایستادگی خواهند کرد.

🔹 ولی متاسفانه این بار خشن تر از گذشته سرکوب و در عرض ۴۸ ساعت صدها تن از هم میهنان گرامی ما (که آمار دقیق آن مشخص نیست) مورد هدف مستقیم سلاح گرم و گلوله های داغ از طرف نیروهای سرکوبگر و خشن رژیم جمهوری اسلامی قرار گرفته و جان باختند و تعداد زیادی هم مجروح شدند.
در رسانه‌های جمهوری اسلامی اعلام می‌کنند که اغتشاشگران دست به اسلحه بردند و مردم را مورد هدف قرار دادند و کشتند!!. اما هم میهنان گرامی دیگر به رسانه های داخلی توجه و اعتماد، و حرفهایشان را باور نمی کنند. چرا که در ۴۰ سال گذشته دروغ های رژیم برملا شده است.
هم میهنان معترض اگر هم بخواهند تیراندازی کنند و اسلحه به دست بگیرند، نیروهای رژیم جمهوری اسلامی را مورد هدف قرار می‌دهند و نه مردم عادی و بیگناه معترض را.
تمام جان باختگان اعتراضات اخیر توسط نیروهای بیرحم و بی وجدان رژیم جمهوری اسلامی کشته شدند. درضمن اکثر آتش سوزی های روزهای اخیر اول از خود نیروهای رژیم شروع شد تا مردم را تحریک کنند و همه خرابکاریها را به هم میهنان گرامی نسبت دهند و آنها را فتنه و آشوبگر جلوه دهند. اما دیگر هم میهنان گول حرف های رژیم جمهوری اسلامی را نمی خورند چون که در سال های گذشته همه با چشم خودمان دیده ایم که اکثر آتش سوزیها و خرابکاری ها از نیروهای نظام بوده و آنها شروع کننده بودند.

🔸 رژیم جمهوری اسلامی در روزهای اخیر از ترس هم میهنان گرامی معترض، و از ترس پایان یافتن ظلم و دیکتاتوری دست به قطع اینترنت زد که کاملاً خلاف حقوق شهروندی و حقوق بشر است.
رژیم با تبلیغات و حقه بازی های همیشگی و با ترفند نیروهای دولتی، کارکنان دولت را به اجبار و با امنیت کامل و بدون هیچ محدودیتی به خیابانها می کشاند. اما هم میهنان معترض به نابسامانی های جامعه که تعدادشان میلیون‌ها نفر است را غیر ایرانی و اغتشاشگر مینامد.
واقعاً شرم‌آور و مایه ننگ است که جمهوری اسلامی هم میهنان مخالف را که تن به بی عدالتی و نابرابری نمی‌دهند، سرکوب، و قتل عام و آنها را غیر ایرانی جلوه می‌دهد. اتفاقاً کاملاً برعکس نظر دادند.
امیدوارم که پیکر جانباختگان راه آزادی که تعدادشان صدها تن است، بدون قید و شرط و دریافت وجوه نقد به خانواده ها تحویل داده شود و بتوانند در مراسم خاکسپاری عزیزانشان با امنیت کامل شرکت کنند.
یاد و خاطره همه جانباختگان روزهای اخیر همچون سال‌های گذشته جاودانه خواهد ماند و روان پاکشان شاد و یادشان گرامی.
از طرف خودم و جمعی از زندانیان سیاسی زندان اوین به تمام خانواده های جانباختگان، به مردم ایران، مردم کردستان و مریوان تسلیت عرض می کنم و آرزوی سلامتی و تندرستی برای مجروحین دارم.
اعتراضات مردم ایران بیش از هزاران بازداشتی داشته است. برای آنها خانواده های آنان آرزوی صبر و ایستادگی دارم.
همچنین یک خبر ناراحت کننده که می خواهم به آن اشاره کنم.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: