‏تصويرى از ‎#حسين_عساكره صاحب دكه فلافل و شهروند شهر ‎#محمره كه در بخش مراقبت هاى ويژه در بيمارستان ولى عصر به دليل ندادن” فلافل رایگان ” به مأموران انتظامي مورد حمله قرار گرفت .وضعيت جسماني حسين عساكره وخيم اعلام شده است.
بارها باج گیری عوامل نیروهای انتظامی و شهرداری را از کاسبان که تمام سرمایه آنها یک چرخ دستی و گاز پیک نیکی است را از نزدیک دیده ایم…

این است حکومت،
این است ناظم بودنش
این است عدالتشان…

🌕وضعیت وخیم #حسين_عساكره صاحب دكه فلافل فروشی كوت‌الشيخ در بخش مراقبت‌هاى ويژه بيمارستان ولى عصر که به دليل ندادن فلافل مفتی به مأموران انتظامی خرمشهر هدف شلیک گلوله آنها قرار گرفت

تيراندازى نيروى انتظامى به يك شهروند عرب صاحب دكه فلافل فروشى در خرمشهر

دوازدهم فروردين ۱۴۰۱، ماموران نيروى انتظامى جمهوري اسلامى ایران به يك شهروند عرب «حسین عساکره» صاحب یک دكه فلافل در منطقه كوت الشيخ در خرمشهر تيراندازى كرده است. طبق ترجمه آنچه كه در اين كليپ آمده است؛ ماموران نيروى انتظامى با زور و بدون پرداخت پول سعى كردند فلافل از اين شهروند بگيرند اما حسين عساكره از دادن فلافل بدون پول خودداری كرده است.

يكى از اهالى منطقه كوت الشيخ مى گويد: بعد از اينكه حسين به خواسته آنها تن نداد، به او گفتند موتورسيكلت شما مشكل دارد و بايد آن را ببريم كه با مقاومت حسين روبرو شدند و در هنگام درگيرى يكى از ماموران به طرف حسين شليك كرده و او روی زمین مى افتد. گزارش شده که حال حسین عساکره در بیمارستان از شدت خونريزى وخيم است.

بعضى از اهالى منطقه مى گويند ؛ او خونريزى زيادى كرده و ظاهراً در بيمارستان جان خود را از دست داده است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: