🌖انتقال عادل مکرم با لبهای دوخته به سلول انفرادی و بی خبری از وضعیت وی

خبر

عادل مکرم با لبهای دوخته به سلول انفرادی منتقل شد. این زندانی سیاسی در اعتراض به بلاتکلیفی ده ماهه خود لبهایش را دوخت اما مسئولان زندان ارومیه برای شکستن این اعتصاب او را به سلول انفرادی منتقل کردند.

۱۴مهر ۹۹، زندانی سیاسی عادل مکرم که از روز یکشنبه ۱۳ مهر در اعتراض به بلاتکلیفی ده ماهه خود در زندان مرکزی ارومیه لبهایش را دوخته و دست به اعتصاب غذا زده بود بعد از ظهر همان روز توسط عوامل زندان به سلول انفرادی منتقل شد. و تاکنون هیچ خبری از او در دست نمی باشد.

گفته میشود رئیس زندان ارومیه در صحبت با این زندانی خواستار شکستن اعتصاب غذای وی شده است و انتقال او به سلول انفرادی برای ایجاد فشار و شکستن اعتصاب غذا میباشد.

‍ #عادل_مکرم زندانی سیاسی محبوس در زندان ارومیە که ۱۰ ماه پیش توسط ترکیه به ایران دیپورت شده بود با دوختن لب‌ هایش دست بە اعتصاب غذا زد…

امروز یکشنبە ١٣ مهرماه ۱۳۹۹، #عادل_مکرم زندانی سیاسی محبوس در بند سیاسی زندان مرکزی ارومیە بە نشانە اعتراض بە بلاتکلیفی دە ماهە خود در زندان ارومیه با دوختن لب‌هایش دست بە اعتصاب غذا زد.

این زندانی سیاسی ٣٠ سالە، اواخر آذر ۹۸ توسط ماموران ترکیە از مرز شهر خوی بە ایران دیپورت شد. وی به مدت ٢٠ روز در بازاشتگاه ادارە اطلاعات خوی مورد بازجویی قرار گرفت. سپس بە زندان خوی منتقل شدە بود. وی نهایتا بە زندان ارومیە منتقل شدە و با گذشت ١٠ ماه همچنان بلاتکلیف می‌باشد.

عادل مکرم در تاریخ ١٣ شهریور ماه امسال در شعبە دوم بیدادگاه انقلاب ارومیە توسط قاضی شیخلو محاکمە و بە “عضویت در احزاب اپوزیسیون کُرد و خروج غیرقانونی از کشور” متهم شدە است.
گفتنیست کە عادل مکرم پیشتر عضو حزب دمکرات کُردستان ایران بودە و تابستان ٩٨ بە ترکیە رفتە و درخواست پناهندگی دادە بود.

#نه_به_زندان_و_شکنجه

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
آرش جوهری فعال کارگری به ۱۶ سال زندان تعزیری محکوم شد

▪️ آرش جوهری، فعال کارگری توسط بیدادگاه ضد انقلاب تهران به ۱۶ سال حبس تعزیری محکوم شد. جوهری که در تاریخ ۱۵ مهرماه امسال توسط ماموران اطلاعات سپاه در تهران بازداشت و به بازداشتگاه این نهاد موسوم به بند دو الف زندان اوین منتقل شد، هم اکنون در بند عمومی …

خبر
اتحادی به نام سامانه همبستگی ملی ایرانیان برای سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی

گفتگوی رضا اسماعیلی با منصور اسانلو، حسام وثوقی و فاضل موسوی  

خبر
این یارو خامنه ای وقیح دقیقا داره به کدوم حکومت اشاره میکنه؟!؟؟!🧐🧐🤔

دیگه مخزن بیشرفی و وقاحت و دریدگی رو دارن میترکونند. همه اینها که میگه رفتار های خودشه. خودش بهترین واکسن های امریکایی را می زنه و برای مردم ممنوع میکنه! این دیگه چه هیولایی ایه؟؟؟!!! #غذا_نیست_ترس_نیست #نه_به_اعدام #قیام_نزدیک_است #نه_به_جمهوری_اسلامی    

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: