🌖انتقال فعال مدنی آرشام رضایی به بند عمومی زندان رجایی شهر کرج

🔹 آرشام رضایی درباره خودش در صفحه توئیترش نوشته که «کارگری معترض بودم. به زندان افتادم و سیاسی شدم. در بیدادگاه انقلاب محکوم شدم به ۸ سال و نیم حبس و کار در زندان اوین؛ برای لقمه‌ای نان.»
آرشام (محمود) رضایی، فعال مدنی زندانی روز شنبه ۲۹ آذرماه پس از حدود یک ماه نگهداری در بند امن زندان رجایی شهر کرج به بند عمومی این زندان منتقل شد. آقای رضایی در تاریخ ۲۹ آبان‌ماه امسال از زندان رجایی شهر به مکانی نامعلوم منتقل شد و پس از ۳ روز به بند امن این زندان بازگردانده شد.
آقای رضایی در تاریخ ۲۷ آبان‌ماه امسال جهت تحمل دوره محکومیت ۵ ساله خود بازداشت و به یکی از سلول‌های انفرادی زندان رجایی شهر معروف به سوئیت منتقل شد.

آقای رضایی در تاریخ ۲۷ آبانماه امسال جهت تحمل دوره محکومیت  خود بازداشت و به یکی از سلولهای انفرادی زندان رجایی شهر معروف به سوئیت منتقل شد. وی مجددا در تاریخ ۲۹ آبانماه از زندان رجایی شهر به مکانی نامعلوم و پس از ۳ روز به یکی از سلولهای انفرادی بند امن زندان رجایی شهر کرج انتقال یافت. گفته میشود که دستور انتقال این فعال مدنی زندانی به بند امن توسط امین وزیری، دادیار ناظر بر زندانیان سیاسی داده شده است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: