🌖جای نخبه های ما در زندان نیست …تعیین شعبه دادرسی پرونده #علی_یونسی و #امیرحسین_مرادی

خبر

پرونده علی یونسی و امیرحسین مرادی، دو دانشجوی بازداشتی دانشگاه صنعتی شریف، در حالی که قرار قضایی پرونده آنها همچنان بر بازداشت است، روز پنجشنبه ۸ آبان ۹۹، جهت انجام مراحل محاکمه به شعبه ۲۹ بیدادگاه ضدانقلاب تهران به ریاست قاضی علی مظلوم ارجاع داده شد.

بر اساس اعلام مصطفی نیلی وکیل این دو دانشجوی زندانی، همزمان با انتشار این خبر نوشت: «علی یونسی در آخرین تماسی که با خانواده داشته اعلام کرده از جمعه هفته گذشته، دچار تب و لرز شده و فعلا تحت مداوا است.»

این وکیل دادگستری، در صفحه شخصی خود در خصوص وضعیت پرونده علی یونسی و امیرحسین مرادی افزود: «پرونده علی یونسی و امیرحسین مرادی، به شعبه ۲۹ بیدادگاه ضدانقلاب ارجاع شده است. هفته گذشته اقدامات اولیه برای امضای وکالتنامه و اعلام وکالت در پرونده را انجام دادیم و امیدواریم هفته آینده بتوانیم در پرونده ورود کنیم. علی یونسی در آخرین تماسی که با خانواده داشته اعلام کرده از جمعه هفته گذشته، دچار تب و لرز شده و فعلا تحت مداوا است.»

لازم به ذکر است که علی یونسی و امیر حسین مرادی دو دانشجوی نخبه دانشگاه صنعتی شریف، روز جمعه۲۲ فروردین ۹۹، توسط مأموران لباس شخصی، بدون ارائه حکم و با ضرب و شتم بازداشت شدند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
گزارشی از وضعیت بد پروژه ها!

به گزارش خبرنگار پیام سندیکا، نامه ای از سوی کارگران چند پروژه برایمان ارسال شده است که توجه تان را به آن جلب می کنیم: در این چند ماه در مورد وضعیت همه گروهای شغلی پروژه ای صحبت شد به جز نفرات دفتری. پیمانکاران حقوق نفرات دفتری رو افزایش ندادند …

خبر
ماهنامه نشریه پیام سندیکا، پیام آور سندیکاهای کارگری ایران شماره ۹۶ دیماه ۱۳۹۹ در ایران

ماهنامه نشریه پیام سندیکا، پیام آور سندیکاهای کارگری ایران شماره ۹۶ دیماه ۱۳۹۹ در ایران بصورت چاپی و الکترونیکی منتشر شد. در این شماره می خوانید: اطلاعیه های سندیکاهای کارگری ص۱ گزارشات کارگری از واحدهای تولیدی سراسر ص۱۴ زحمتکشان و هزینه ای که باید به دوش بکشند! ص۲۷ تا حق …

خبر
توزیع شیر فاسد بعنوان سهیه روزانه رانندگان، توسط مدیریت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران

فیلم ارسالی به سندیکا از طرف راننده شرکت واحد

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: