🌖هاشم خواستار از درون زندان یک بار دیگر از علی خامنه ای خواست که فورا استعفا دهد

هاشم خواستار نماینده معلمان آزاده کشور و یکی از امضاکنندگان «بیانیه۱۴»، مبنی بر «استعفای علی خامنه ای و گذار از رژیم جمهوری اسلامی» که از تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ در زندان به سر می برد، در نامه ای به علی خامنه ای نوشت؛
آقای خامنه ای این بار ازداخل زندان وکیل آباد مشهد به شما می گویم که به دلایل زیر فورا استعفا دهید.
متن کامل نامه هاشم خواستار به شرح زیر است:
۱_ آقای خامنه ای شما قهرمان هستید که هرچه سیدجمال الدین اسدآبادی، شیخ محمدعبده، سید قطب، دکتر شریعتی و…رشتند، پنبه کردید. البته چون تخصص پیدا کرده اید که رشته ها را پنبه کنید، پهلوان پنبه هستید.
بلایی که کلیسا در هزار سال بر ملت های اروپا و مسیحیت آورد شما صدبرابر بیشتر در مدت ۴۰ سال بر ملت های خاورمیانه و ایران و اسلام آوردید.
بزودی نه تنها در ایران که در کل خاورمیانه و تمام کشورهای مسلمان دین یک مسئله شخصی خواهد شد و هیچ نقشی در حکومت و مسائل حکومتی نخواهد داشت.

۲_ آقای خامنه ای نوشته ها و مصاحبه هایم در اداره اطلاعات و اینترنت هست و خاطر آنها در یک پرونده به ۱۶ سال زندان و دوسال تبعید محکوم شده ام. بچه بازجوی شما در اطلاعات ساعتها از ایدئولوگهای شما، پروفسور رحیم ازغدی و شهریار زرشناس برای هدایتم فیلم نشان داد. برای شما کاری ندارد از این پروفسورها بخواهید جواب منطقی به مقالات و نوشته هایم بدهند تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

آیا من زندانی هستم یا شما؟
من از همه وابستگیها رها شده ام که به زندان شما افتاده ام.
و بالعکس شما تمام زنجیرهای اسارت و بندگی را به دست و پا و گردن دارید. آیا فکر کرده اید که چرا مردم از خدا نمی ترسند ولی از شما می ترسند؟

۳_ آقای خامنه ای سابقه دارد که در نشریات و روزنامه های داخلی و رادیو و تلویزیون به اصطلاح ملی یک انتقاد از شما یا آقای خمینی شده باشد؟ همانطورکه در رژیم شاه سابقه نداشت که یک انتقاد از شاه در رسانه ها شده باشد.
اگر این استبداد و دیکتاتوری نیست پس چیست؟
همه دنیا می داند که همه کاره مملکت شماهستید.

در روستای بی بالان لاهیجان بقول آقای نوریزاد ۷۲ نفر را اعدام کرده اید. از یک روستا ۷۲ نفر را اعدام کنند از ان روستا چه باقی می ماند؟
پس کشورهایی که حتی یک اعدام در سال ندارند و زندانهای انها خلوت و مردمان انها با روزی ۶ساعت کار بهترین زندگی را دارند از دیدگاه شما اشتباه می کنند و بقول بچه بازجویم حکومت آنها الهی نیست.(مردمی است).

با اینهمه اعدام و زندانیان سیاسی و غیرسیاسی و اعتیاد و طلاق و فحشا و فساد و….هنوز نمی خواهید باور کنید که چه بلایی بر سر ملت ایران آورده اید؟
چرا اینقدر روحانیت بی رحم شده؟ چرا اینقدر روحانیت سنگدل و سیاه دل شده؟ملت جواب شما را بزودی درخیابان ها بامشت گره کرده خواهند داد!

۴_ اقای خامنه ای شما از زبان و قلم که تنها اندیشه است می ترسید، بارها در مصاحبه ها و بازجوییهایم در اداره اطلاعات در جواب سوالات بچه بازجویم نوشته و گفته ام که من از خودم اختراع و اکتشافی نکرده ام، بلکه راه آزادیخواهانی همچون ولتر و گاندی و نهرو و ماندلا و مصدق و….رامی روم.
خدادرقران به قلم ودوات و انچه نوشته می شود(ن والقلم )قسم خورده و می گوید بشارت ده به بندگانم که بهترین سخن را انتخاب می کنند.(فبشر عبادی الذین …)

زندان را برایم زندان در زندان کرده اید. که در سه جا تلفنم با خانواده را کنترل می کنند. مامور مرا از اطاق به دفتر سرپرستی برده که در حضور رئیس بند یا افسر نگهبان تلفن بزنم، همین تلفن را حفاظت زندان و اداره اطلاعات نیز کنترل می کنند.

۵_سیاست خارجی ایران آزاد که من در نوشته هایم بیان کرده ام همچون آلمان فعلی که با تمام ملت ها و دولتهای دنیا دوست است می باشد.
سیاست خارجی شما همچون آلمان هیتلری با آن توان نظامیش که دنیا را به اتش و خون کشید و شما با توان نظامیتان خاورمیانه را به آتش و خون کشیده اید.
آقای خامنه ای ازخواب بیدارشوید، دوران جنگهای صلیبی و صفوی و جنگ سرد به پایان رسیده است.
دوران ایجاد اتحادیه های سیاسی و اقتصادی کشورهای جهان برپایه آزادی و دموکراسی است که این اتحادیه ها به زودی به هم خواهند پیوست و صلح جهانی که از ارزوهای دیرین بشر است محقق خواهد شد.

در طول تاریخ تا جنگ جهانی دوم دو کشور آلمان و فرانسه همیشه درحال جنگ بوده اند، بعد از پایان جنگ دو کشور باهم متحد و اتحادیه کشورهای اروپایی را با ۲۷ کشور بوجود آوردند.
بزودی در خاورمیانه نیز بامحوریت ایران آزاد و دموکرانیک اتحادیه کشورهای خاورمیانه بوجود خواهد امد

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: