🌹بیانیه جنبش ستمدیدگان دادخواه ایران و همکاران شبکه اینترنتی خبرگر:

بیانیه ها

🌹ما جنبش ستمدیدگان دادخواه ایران و همکاران شبکه اینترنتی خبرگر دستگیری و ادامه زندان یاران ۱۴ امضا و همه زندانیان سیاسی و بیگناه را محکوم می کنیم. و برای آزادی همه مردم براندازی رژیم اسلامی را پیشنهاد می‌کنیم. #منصوراسانلو دبیر ‌سخنگوی جنبش ستمدیدگان دادخواه ایران:

در ادامه حمایت نامه خانواده های آزادی خواه ایران بدنبال می آید: 🌾🥀

ما جمعی از اعضاء و خانواده های بیانیه ۱۴ به پشتوانه کمپین مردمی #من_نفر_پانزدهم_هستم بازداشت و انتقال مجدد بانو گیتی پور فاضل را شدیدا محکوم می نماییم و خواستار آزادی بی قید و شرط ایشان و سایر اعضاء بیانیه ۱۴ نفر اول و بیانیه بانوان هستیم!

گیتی پور فاضل وکیل با شرفی که سالها در کنار خانواده زندانیان سیاسی چون شهید ستار بهشتی بوده و اینک در آستانه ۸۰ سالگی به زندان انداختن چنین شیرزنی فقط گویای اضمحلال نظام بی کفایت ولایت فقیه است!

ما اعضاء و خانواده های زندانیان بیانیه ۱۴ خطاب به ریاست قوه قضاییه و نهادهای امنیتی و اطلاعاتی هشدار می دهیم مسئولیت جان و سلامت عزیزان زندانی مان بویژه آقایان محمد نوریزاد، هاشم خواستار، کمال جعفری یزدی، عبدالرسول مرتضوی و بانو گیتی پور فاضل که از لحاظ سنی و جسمانی در وضعیت حادی بسر میبرند شما هستید!

همانگونه که حفاظت از سایر عزیزان ما از محمد حسین سپهری که مدتهاست دچار بیماری عروق گردن است تا رضا مهرگان که بر اثر فشارهای عصبی در زندان دچار سکته مغزی شد و زهرا جمالی که ایشان نیز علیرغم جوانتر بودن شان با بیماریهای مختلفی درگیرند با شماست!
ملت ایران از خود می پرسند چگونه است که جانیان غارتگر دزد در پناه شمایان امنیت کامل دارند و دلسوزان وطن هر روز متحمل هزینه های بیشتر و سرکوب سازمان یافته تر می شوند؟
شما مسئولان نظام با فساد و اختلاس و ایران فروشی نه تنها مشکلی ندارید بلکه شریک آن مفاسد هستید مشکل شما با کسانی است که بیداری و رهایی ملی را فریاد می زنند.
شرافتمندانه آن بود بجای زدن دستبند بر دستان یاران ما بوسه می زدید!
بخود آیید و دست از آزار میهن دوستان بردارید!
١٣٩٩/۶/١٩ خانواده ها و یاران :
هاشم خواستار، محمد نوری زاد، محمد مهدوی فر، عباس واحدیان شاهرودی، زرتشت احمدی راغب، کمال جعفری یزدی، رضا مهرگان، محمد حسین سپهری، شهلا انتصاری، گیتی پورفاضل، فاطمه سپهری، زهرا جمالی، شهلا جهان بین، نرگس منصوری- خانواده اسانلو- مادر اسانلو-
کسانی که با این دادخواهی ها موافقند لطفا اسامی خود و خانواده هایشان را برای آدمین های مختلف شبکه خبرگر بفرستند!
#ایران_نابودنخواهدشد

@https://t.me/khabargar

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ویدیو ها
دعوت منصور اسانلو به تجمع گسترده مقابل سازمان ملل : دادخواه خون نوید افکاری و کشته شدگان بدست رژیم ستمکار اسلامی شویم.

از همه ایرانی ها و آمریکایی ها بخواهیم که بیایید جلوی سازمان ملل جمع شویم و دادخواه خون نوید افکاری و همه کشته شدگان بدست رژیم ستمکار اسلامی شویم.   View this post on Instagram از همه ایرانی ها و آمریکایی ها بخواهیم که بیایید جلوی سازمان ملل جمع شویم …

بیانیه ها
💥بیانیه حمایت مادران پارک لاله از اعتصاب هفت‌تپه

ما همه هفت‌تپه‌ای هستیم ما مادران پارک لاله و جمعی از فعالان مدنی حمایت و همبستگی‌مان را از اعتراض‌ها و اعتصاب‌های کارگران هفت‌تپه و دیگر شرکت‌های خدماتی نفتی شیمیایی، کارخانه‌های تولیدی و مزدبگیران در سراسر ایران اعلام می‌داریم. 🖋اسامی امضاکنندگان: ۱- عشرت بستجانی ۲- احترام عبدوس ۳- زهرا رفیعی ۴- …

بیانیه ها
🔶 بیانیه مشترک براى آزادی زندانیان سیاسى، لغو احکام اعدام و پشتیبانى از مبارزات کارگران

ایرانیان خارج از کشور در بیانیه‌اى بر ضرورت حمایت از اعتصاب کارگران هفت تپه و اعتصابات سراسرى در بیش از ۴٠ شهر، تاکید کردند. 🔸بیش از چهار دهه ازعمر ننگین جمهوری اسلامی ایران می‌گذرد. جمهوری اسلامی از همان اولین روزهای حاکم شدن از حربه زندان، شکنجه و اعدام، برای مرعوب …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: