💥راهپیمایی اعتراضی مردم ایلام به سمت فشافویه درپی جنایت قتل یک جوان هموطن ایلامی به‌نام «امیر حسین حاتمی»

ویدیو ها

درپی جنایت قتل یک جوان هموطن ایلامی به‌نام «امیر حسین حاتمی» توسط دژخیمان خامنه‌ای در زندان فشافویه تهران، جمعی از اهالی ایلام با طی مسافت ۸۰۰کیلومتری، خود را به مقابل زندان تهران بزرگ در فشافویه رساندند تا به این جنایت انجام شده و قتل امیرحسین حاتمی توسط جلادان خامنه‌ای در زندان فشافویه اعتراض کنند.
صحبتهای یکی از شهروندان:
«تعداد جمعیت که می‌بینید، امروز همه به‌عنوان اعتراض، بتاریخ ۳مهر، آمده‌اند جلوی زندان تهران بزرگ، برای احقاق حق جوان بیگناه ۲۲ساله، امیرحسین حاتمی. حدود دو ساعت جلوی زندان اومدیم اینجا تحصن کردیم، کسی جواب به این مردم نداد. حتی رئیس زندان جوابگوی ما نبود. در را باز نکردند. یک احترامی به این مردم که مسافت ۸۰۰کیلومتر از ایلام آمده‌اند، هیچکس جوابگوی ما نبود. واقعاً متأسفم برای قوه قضاییه متأسفم برای خودمان که چنین بی‌قانونی را می‌بینیم».

یک شهروند ایلامی بر اثر «ضرب و شتم ماموران نیروی انتظامی» در زندان فشافویه (تهران بزرگ) جان باخته است.
هه‌نگاو هویت این شهروند را امیرحسین حاتمی، ۲۲ ساله، از توابع شهرستان سیروانِ استان ایلام اعلام کرده است.
او در یکی از بازارهای تهران مشغول به‌کار بوده و چند روز پیش در پی درگیری با فردی دیگر بازداشت و به زندان فشافویه منتقل شده بود.
یک منبع آگاه به هه‌نگاو گفته است که آقای حاتمی «بر اثر شکنجه و برخورد باتوم به سرش» جان باخته است.
پدر آقای حاتمی با گذشت سه روز از قتل فرزندش در زندان، تاکنون حاضر به تحویل گرفتن جسد او نشده و گفته است تا زمانی که به‌ طور رسمی دلیل مرگ او را عنوان نکنند، «حاضر به این کار نیست».

تعدادی از اهالی شهرستان سیروان در ایلام در اعتراض به مرگ امیرحسین حاتمی « بر اثر شکنجه» در مقابل زندان تهران بزرگ تجمع کردند.
این جوانان شعارهایی چون «قوه قضاییه، پاسخگو پاسخگو» سر می دادند و پلاکاردی نیز با خود حمل می‌کردند که در آن نوشته شده که جوانان شهرستان سیروان خواستار رسیدگی به «قتل عمدی» امیر حسین مرادی در زندان تهران بزرگ هستند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ویدیو ها
«مرگ بر ستمگر!» تهران: تجمع رانندگان شرکت واحد در برابر ساختمان قوه قضائیه،

تهران: تجمع رانندگان شرکت واحد در برابر ساختمان قوه قضائیه، در اعتراض به پیمان شکنی شرکت کلاهبردار تعاونی مسکن شرکت واحد در پروژه ی مسکن “سپیدار ۲ و ۳” ۱۴۰۰.۷.۲۵

ویدیو ها
نرگس محمدی: آتنا دائمی ۶ سال بدون مرخصی در زندان است

بیست و چهارم مهرماه ۱۴۰۰ حضور شهناز اکملی مادر زنده یاد مصطفی کریم‌بیگی ، نرگس محمدی به همراه پدر و مادر آتنا دائمی زندانی سیاسی در پشت دیوارهای زندان‌لاکان رشت. آتنا دائمی بیش از شصت روز است که از حق تماسی تلفنی محروم است و خانواده می بایست در این …

ویدیو ها
مزدوران خامنه ای #علیرضا_شیدایی را در #آبان۹۸ با شلیک گلوله به سرش کشتند.

🔹پدرش می‌گوید زیاد سواد ندارم. تو این مجازی اینا نیستم. هیچکدومو بلد نیستم اینارو. ولی بچه من چه گناهی کرده بود کشتن؟ ‏نام علیرضا در لیست‌ سازمان‌های بین المللی آورده نشده است. #آبان_ادامه_دارد

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: