🔴احضار فائزه عبدی پور, درویش گنابادی و فعال صنفی دانشجوئی به بیدادسرای زندان اوین

گزارش

فائزه عبدی پور”, درویش گنابادی و فعال صنفی دانشجوئی از طریق پیامکی از واحد ابلاغ قوه قضائیه جهت ارائه آخرین دفاعیات خود به شعبه ۳ بازپرسی دادسرای امنیت « دادسرای مقدس » احضار شد.
او ازطریق پیامکی که از واحد ابلاغ الکترونیکی قوه قضائیه دریافت کرد جهت ارائه آخرین دفاعیات به شعبه ۳ بازپرسی دادسرای به ریاست بازپرس “احمد حسینی” از بابت اتهامات “اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم بر ضد امنیت داخلی/خارجی”, “تبلیغ علیه نظام” و “تمرد از دستور ماموران در حین انجام وظیفه”, احضار شد.

“فائزه عبدی پور”, همچنین در یادداشت دیگری نوشت؛ آخرین دفاع من ۲۲ مهر است تا از آنجا تعیین شعبه‌ی دادگاه شوم. گفته‌ام که شرکت نمی‌کنم. دفاع از چه در کجا بکنم؟ دادگاه برای من مضحکه قدیمی  جمهوری اسلامی اسلامی است.

لازم به ذکر است؛ “فائزه عبدی پور”, درویش گنابادی ساکن تهران, در تاریخ ۱۰ دی ماه ۱۳۹۶, به همراه “کسری نوری”، “محمد شریفی‌ مقدم” همسر فائزه عبدی پور، “محمدرضا درویشی” و “ظفر علی مقیمی” از دراویش گنابادی، هنگام عیادت یکی از مدیران وب‌سایت “مجذوبان نور” در بیمارستان به شکلی خشونت آمیز توسط ماموران امنیتی بازداشت شده بودند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
اتحادی به نام سامانه همبستگی ملی ایرانیان برای سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی

گفتگوی رضا اسماعیلی با منصور اسانلو، حسام وثوقی و فاضل موسوی  

خبر
این یارو خامنه ای وقیح دقیقا داره به کدوم حکومت اشاره میکنه؟!؟؟!🧐🧐🤔

دیگه مخزن بیشرفی و وقاحت و دریدگی رو دارن میترکونند. همه اینها که میگه رفتار های خودشه. خودش بهترین واکسن های امریکایی را می زنه و برای مردم ممنوع میکنه! این دیگه چه هیولایی ایه؟؟؟!!! #غذا_نیست_ترس_نیست #نه_به_اعدام #قیام_نزدیک_است #نه_به_جمهوری_اسلامی    

خبر
این صدای دلسا ، دختر کوچک زندە یاد روح الله زم است

مهسا همسرش با گریه گفت دلسا تلفنم را برداشته و روی واتس‌اپ برای پدرش پیام فرستاده. جواب این دختر، جواب تمام بچه‌هایی که در این رژیم جنایتکار پدر و مادرشان را از دست دادند را چه کسی خواهد داد؟؟؟؟                        …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: