فائزه عبدی پور”, درویش گنابادی و فعال صنفی دانشجوئی از طریق پیامکی از واحد ابلاغ قوه قضائیه جهت ارائه آخرین دفاعیات خود به شعبه ۳ بازپرسی دادسرای امنیت « دادسرای مقدس » احضار شد.
او ازطریق پیامکی که از واحد ابلاغ الکترونیکی قوه قضائیه دریافت کرد جهت ارائه آخرین دفاعیات به شعبه ۳ بازپرسی دادسرای به ریاست بازپرس “احمد حسینی” از بابت اتهامات “اجتماع و تبانی برای ارتکاب جرم بر ضد امنیت داخلی/خارجی”, “تبلیغ علیه نظام” و “تمرد از دستور ماموران در حین انجام وظیفه”, احضار شد.

“فائزه عبدی پور”, همچنین در یادداشت دیگری نوشت؛ آخرین دفاع من ۲۲ مهر است تا از آنجا تعیین شعبه‌ی دادگاه شوم. گفته‌ام که شرکت نمی‌کنم. دفاع از چه در کجا بکنم؟ دادگاه برای من مضحکه قدیمی  جمهوری اسلامی اسلامی است.

لازم به ذکر است؛ “فائزه عبدی پور”, درویش گنابادی ساکن تهران, در تاریخ ۱۰ دی ماه ۱۳۹۶, به همراه “کسری نوری”، “محمد شریفی‌ مقدم” همسر فائزه عبدی پور، “محمدرضا درویشی” و “ظفر علی مقیمی” از دراویش گنابادی، هنگام عیادت یکی از مدیران وب‌سایت “مجذوبان نور” در بیمارستان به شکلی خشونت آمیز توسط ماموران امنیتی بازداشت شده بودند.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: