🔴انتقال ناگهانی زندانی سیاسی سهیل عربی به مکانی نامعلوم

زندانیان

صبح امروز جمعه ۲۸ شهریور ماه ۱۳۹۹، سهیل عربی، زندانی سیاسی محبوس در تیپ ۵ زندان تهران بزرگ توسط مسئولان این زندان احضار و به مکان نامعلومی منتقل شد. سهیل عربی اخیرا در مصاحبه به صورت تلفنی با شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی صحبت کرده بود. سهیل عربی در حال تحمل حبس تعزیری ۱۱ ساله خود است.
احتمال دارد این انتقال در جهت پرونده سازی جدید به دلیل صحبت با تلویزیون خارجی و شرح مشکلات و شرایط زندان باشد.

وضعیت جسمانی این زندانی سیاسی به دلیل شکنجه و ضربه شدید به بیضه که قبلا توسط بازجویان قرارگاه ثار الاه سپاه انجام شده مناسب نیست ووی به سختی قادر به ایستادن میباشد

لازم به یاد آوری ایست که این زندانی سیاسی به اطلاع رسانی در مورد شرایط تکان دهنده زندان تهران بزرگ پرداخته است

سهیل عربی از فجایع زندان تهران بزرگ سخن می گوید

زندانی سیاسی سهیل عربی از فجایع زندان تهران بزرگ سخن میگوید، زندان تهران بزرگ یکی از بزرگترین و مخوف ترین زندانها در خاورمیانه است.

سهیل عربی  از برخی زوایای پنهان جنایت در این زندان جهنمی سخن میگوید.

سهیل عربی در گزارش جدید خود به موضوعاتی از جمله وضعیت هواخوری اجباری زیر آفتاب داغ در اولین ساعات صبح و همچنین هواخوری که در فضای آلوده به دود مواد مخدر همراه است می پردازد.

این زندانی سیاسی در قسمت دیگری از صحبتهایش به وضعیت فرهنگ و ورزش در زندان می پردازد. کتابخانه زندان که تنها نقطه برای اندکی مطالعه و تمرکز بود، به قرنطینه بیماران کرونایی تبدیل شده که البته نه تنها موضوع قرنطینه در آن حل نشده بلکه تنها امکان مطالعه زندانیان نیز از آنها گرفته شده است.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

زندانیان
پرونده سازی جدید برای پریسا رفیعی دانشجوی زندانی سیاسی وامتناع وی از حضور در بیدادگاه

وز شنبه پنج مهرماه ۱۳۹۹، پریسا رفیعی، فعال صنفی دانشگاه تهران محبوس در زندان اوین از بابت پرونده جدیدی که اخیرا برای او گشوده شده دادگاه انقلاب تهران احضار شد. احضار خانم رفیعی به شعبه ببست و شش بیدادگاه ضد انقلاب تهران به ریاست قاضی ایمان افشاری به صورت شفاهی …

زندانیان
سه عضو کانون نویسندگان ایران جهت تحمل حبس به زندان اوین منتقل شدند

بکتاش آبتین، رضا خندان مهابادی و کیوان باژن، سه تن از اعضای کانون نویسندگان ایران امروز شنبه ۵ مهر پس از حضور در واحد اجرای احکام دادسرای اوین بازداشت و جهت تحمل دوران محکومیت خود به زندان اوین منتقل شدند. . پیشتر بیدادگاه تجدیدنظر استان تهران در دی ماه ۹۸ …

گزارش
اسامی زندانیان سیاسی #بند_زنان #زندان_اوین

  اسامی زندانیان #بند_زنان #زندان_اوین به ترتیب میزان حبس قابل اجرا #مریم_اکبری_منفرد #فاطمه_مثنی و #صبا_کردافشاری بیشترین حبس قابل اجرا را دارند. خانم اکبری‌منفرد از حدود ۱۱سال پیش بدون مرخصی زندانی است و همراه #آتنا_دائمی مریم اکبری منفرد و #پریسا_رفیعی پرونده‌ها‌ی باز نیز دارند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: