🔴انتقال ناگهانی زندانی سیاسی سهیل عربی به مکانی نامعلوم

صبح امروز جمعه ۲۸ شهریور ماه ۱۳۹۹، سهیل عربی، زندانی سیاسی محبوس در تیپ ۵ زندان تهران بزرگ توسط مسئولان این زندان احضار و به مکان نامعلومی منتقل شد. سهیل عربی اخیرا در مصاحبه به صورت تلفنی با شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی صحبت کرده بود. سهیل عربی در حال تحمل حبس تعزیری ۱۱ ساله خود است.
احتمال دارد این انتقال در جهت پرونده سازی جدید به دلیل صحبت با تلویزیون خارجی و شرح مشکلات و شرایط زندان باشد.

وضعیت جسمانی این زندانی سیاسی به دلیل شکنجه و ضربه شدید به بیضه که قبلا توسط بازجویان قرارگاه ثار الاه سپاه انجام شده مناسب نیست ووی به سختی قادر به ایستادن میباشد

لازم به یاد آوری ایست که این زندانی سیاسی به اطلاع رسانی در مورد شرایط تکان دهنده زندان تهران بزرگ پرداخته است

سهیل عربی از فجایع زندان تهران بزرگ سخن می گوید

زندانی سیاسی سهیل عربی از فجایع زندان تهران بزرگ سخن میگوید، زندان تهران بزرگ یکی از بزرگترین و مخوف ترین زندانها در خاورمیانه است.

سهیل عربی  از برخی زوایای پنهان جنایت در این زندان جهنمی سخن میگوید.

سهیل عربی در گزارش جدید خود به موضوعاتی از جمله وضعیت هواخوری اجباری زیر آفتاب داغ در اولین ساعات صبح و همچنین هواخوری که در فضای آلوده به دود مواد مخدر همراه است می پردازد.

این زندانی سیاسی در قسمت دیگری از صحبتهایش به وضعیت فرهنگ و ورزش در زندان می پردازد. کتابخانه زندان که تنها نقطه برای اندکی مطالعه و تمرکز بود، به قرنطینه بیماران کرونایی تبدیل شده که البته نه تنها موضوع قرنطینه در آن حل نشده بلکه تنها امکان مطالعه زندانیان نیز از آنها گرفته شده است.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: