🔴برگ دیگری از سیاهنامه جنایات جمهوری اسلامی امیر حسین صادقی «دانش‌پژوه و دانشمند آینده ایران ، از جانباختگان قیام سراسری آبان با دو گلوله وحوش ضحاک خامنه ای

امیر حسین صادقی «دانش‌پژوه و دانشمند آینده ایران از مبتکرین دستگاه آب شیرین کن ارزان قیمت، برای مردم محروم ایران»، یکی دیگر از شهیدان قیام سراسری آبان است که با دو گلوله وحوش جمهوری اسلامی به شهادت رسید.

امیر حسین صادقی در برنامه‌های تلویزیونی در کنار هم تیمی‌های #دانشجو و دانش‌پژوهش، پروژه آب شیرین کن ارزان قیمت را معرفی می‌کند.

جمهوری اسلامی سزای امیرحسین را به پاس اندیشه‌ورز بودنش با دو گلوله داد!

بعد از پنج روز انتظار که جسد امیرحسین صادقی تحویل خانواده اش دادند همه خانواده اش رو تهدید کرده اند که هیچ مراسمی برگزار نشود و در بین مردم باید گفته شود که امیر حسین تصادف کرده در روز خاکسپاری حتی اقوام درجه یک مثل خاله و دایی را اجازه ندادند که در مراسم حضور داشته باشند ‌‌پدر و مادر داغدارش در تنهایی و با حضور افرادی که جسد را تحویل دادند امیر حسین را خاکسپاری کردند یعنی به بدترین حالت ممکن که پدر و مادر بیچاره اش چه کشیدند در آن‌ لحظه و بعد در منزل شخصی دستگاه شنود نصب کردند و تهدید به اینکه اگر به غیر از تصادف علت مرگ چیزی عنوان شود بقیه افراد خانواده در خطر هستند یعنی این خانواده حتی نتوانستند یک عزاداری از ته دل برای جگر گوشه اشان داشته باشند و هنوز هم. در همین وضعیت هستند
#نه_می‌بخشیم_نه_فراموش_می‌کنیم
#اعتراضات_آبان۹۸

این امیرحسین صادقی است که بدستور خامنه ای  وتوسط سپاه تروریست کشته شد! جمهوری اسلامی برای نابودی ایران دست نشانده شده است. به جانبخشان انقلاب آزادی ایران در آبان ١٣٩٨ بنگرید، همه خیلی جوان، باسواد، مسوول، وبسیاری دانشگاهی و دانا، اینها سرمایه های ملی مردم ایران هستند، که توسط حکومت دست نشانده اسلامی کشتار میشوند. پروژه نابودی ایران وظیفه آنهاست. خایمنی بدستور صندوق جهانی پول، سازمان تجارت جهانی، و بانک جهانی دستور کشتار جوانان ایران را هر بار میدهد. در دوران دستگیری و کشتار هزاران زندانی سیاسی ایران در دهه شصت، در سال هزاروسیصد شصت و یک، سران هفت کشور صنعتی و اقتصادی جهان در اروپا جلسه داشتند، وقتی خبر دستگیری سران و رهبران سیاسی یکی از احزاب سیاسی منتشر شد، جلسه خود را بطور موقت تعطیل کردندو به حکومت جمهوری اسلامی بدلیل این موفقیت تبریک گفتند.
عمرجمهوری اسلامی فقط به این دلیل ادامه دارد، که مطابق برنامه های آنها عمل می کند.
نابودی ایران و ایرانی هدف جمهوری اسلامی دست نشانده است.
#اتحادمبارزه_پیروزی
#نه_به_جمهوری_اسلامی
#آری_به_حکومت_دموکراتیک
#جنبش_همبستگی_ستمدیدگان_دادخواه_ایران

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: