🔴برگ دیگری از سیاهنامه جنایات جمهوری اسلامی امير حسين صادقي «دانش‌پژوه و دانشمند آينده ايران ، از جانباختگان قیام سراسری آبان با دو گلوله وحوش ضحاک خامنه ای

امير حسين صادقي «دانش‌پژوه و دانشمند آينده ايران از مبتكرين دستگاه آب شيرين كن ارزان قيمت، براي مردم محروم ايران»، یکی دیگر از شهیدان قیام سراسری آبان است که با دو گلوله وحوش جمهوری اسلامی به شهادت رسید.

امیر حسین صادقی در برنامه‌هاي تلويزيوني در كنار هم تيمي‌هاي #دانشجو و دانش‌پژوهش، پروژه آب شيرين كن ارزان قيمت را معرفي مي‌كند.

جمهوری اسلامی سزاي امیرحسین را به پاس انديشه‌ورز بودنش با دو گلوله داد!

بعد از پنج روز انتظار که جسد امیرحسین صادقي تحویل خانواده اش دادند همه خانواده اش رو تهدید کرده اند که هیچ مراسمی برگزار نشود و در بین مردم باید گفته شود که امیر حسین تصادف کرده در روز خاکسپاری حتی اقوام درجه یک مثل خاله و دایی را اجازه ندادند که در مراسم حضور داشته باشند ‌‌پدر و مادر داغدارش در تنهایی و با حضور افرادی که جسد را تحویل دادند امیر حسین را خاکسپاری کردند یعنی به بدترین حالت ممکن که پدر و مادر بیچاره اش چه کشیدند در آن‌ لحظه و بعد در منزل شخصی دستگاه شنود نصب کردند و تهدید به اینکه اگر به غیر از تصادف علت مرگ چیزی عنوان شود بقیه افراد خانواده در خطر هستند یعنی این خانواده حتی نتوانستند یک عزاداری از ته دل برای جگر گوشه اشان داشته باشند و هنوز هم. در همین وضعیت هستند
#نه_می‌بخشیم_نه_فراموش_می‌کنیم
#اعتراضات_آبان۹۸

اين اميرحسين صادقي است كه بدستور خامنه ای  وتوسط سپاه تروريست كشته شد! جمهوري اسلامي براي نابودي ايران دست نشانده شده است. به جانبخشان انقلاب آزادي ايران در آبان ١٣٩٨ بنگريد، همه خيلي جوان، باسواد، مسوول، وبسياري دانشگاهي و دانا، اينها سرمايه هاي ملي مردم ايران هستند، كه توسط حكومت دست نشانده اسلامي كشتار ميشوند. پروژه نابودي ايران وظيفه آنهاست. خايمني بدستور صندوق جهاني پول، سازمان تجارت جهاني، و بانك جهاني دستور كشتار جوانان ايران را هر بار ميدهد. در دوران دستگيري و كشتار هزاران زنداني سياسي ايران در دهه شصت، در سال هزاروسيصد شصت و يك، سران هفت كشور صنعتي و اقتصادي جهان در اروپا جلسه داشتند، وقتي خبر دستگيري سران و رهبران سياسي يكي از احزاب سياسي منتشر شد، جلسه خود را بطور موقت تعطيل كردندو به حكومت جمهوري اسلامي بدليل اين موفقيت تبريك گفتند.
عمرجمهوري اسلامي فقط به اين دليل ادامه دارد، كه مطابق برنامه هاي آنها عمل مي كند.
نابودي ايران و ايراني هدف جمهوري اسلامي دست نشانده است.
#اتحادمبارزه_پيروزي
#نه_به_جمهوري_اسلامي
#آري_به_حكومت_دموكراتيك
#جنبش_همبستگي_ستمديدگان_دادخواه_ايران

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: