🔴بیانیه ی شماره۲ جبهه ی دموکراتیک ایران تبریک پیروزی بزرگ و تاریخ ساز ملت ایران بررژیم فاشیستی حاکم هم میهنان عزیز

بیانیه ها

پیروزی بزرگ و تاریخ ساز شما که با اتحاد و همبستگی ملی و بی نظیر، انتخابات نمایشی رژیم درغگو، سرکوبگر، رانتی و عقب مانده ی ولایت فقیه را تحریم کردید مبارک باد.

ای غرور افرینان اگاه و دلاور، با این تحریم ملی کمر دیکتاتوری را شکستید و راه کشته شدگان مظلوم ابانماه و هواپیمای مسافر بری سرنگون شده توسط سپاه را تداوم بخشیدید.

رژیم مکار تا ساعت ۵ پس از ظهر و تنها ۳ ساعت مانده به پایان رای گیری، نرخ مشارکت را ۲۵ درصد اعلام کرد اما به نا گاه روند اعلام نتایج را متوقف کرده و به روزهای اتی محول کرد تا همچون امار کشته شدگان ابانماه، به سینه ی تاریخ بسپارد!

ای شیر زنان و شیر مردان اگاه و مسئول که بیش از ۸۰ درصد به تحریم این نمایش پرداخته و با این اقدام ضربه ی کاری بر علی خامنه ای و رژیم بی جان تحت امر او وارد ساختید، امروز روز شماست و جا دارد با شعار زنده باد ازادی و جاوید باد نام و یاد شهیدان راه ازادی، گام های بعدی را استوار تر بردارید.

این پیروزی بزرگ انچنان بر پیکر فرتوت رژیم فاشیستی حاکم ضربه وارد ساخت که فرو پاشیدن ان را بیش از پیش نوید می دهد .
باید اگاه باشیم که مبادا چهره های ریاکار و خاکستری رژیم به قصد فریب و باز سازی چهره ی شکسته شده ی این رژیم منفور، وارد میدان شده و بخواهند پیروزی ملت را مصادره کرده، در صفوف متحد ما نفوذ کنند و ما را از ادامه ی راه باز بدارند.

اتحاد و یکدلی و همبستگی خود را برای دموکراسی، حقوق بشر،سکولاریزم، رفاه و امنیت حفظ کرده تا تغییر و بر اندازی این بساط ظلم، رانت خواری، دزدی، فساد ،جهالت و عقب ماندگی ولایی از تلاش و مبارزه باز نایستید.

مجلسی که کمتر از ۲۵ درصد از واجدین شرایط رای از ملت ایران را نمایندگی می کند، فاقد مشروعیت و غاصب است و خامنه ای و همه ی حاکمین در رده های گوناگون، مشروعیت و موجهیت قانونی و سیاسی برای تداوم حکومت نداشته و غاصب هستند.

با وجود درخواست مکرر خامنه ای و سایر نهاد های قدرت از مردم و اختصاص دادن همه ی امکانات حکومتی برای کشاندن مردم در پای صندوق های رای اما اکثریت قاطع ملت از این امر امتناع ورزیدند تا اعلام کنند که کلیت رژیم و سران و نمایندگان ان را قبول ندارند.

جبهه ی دموکراتیک ایران اعلام میکند این نمایش انتخابات،رفراندومی واقعی برای گفتن نه به جمهوری اسلامی بود و اگر هزار بار نیز تکرار شود، نتیجه ای بهتر از ان برای کلیت رژیم و شخص علی خامنه ای ندارد.

زنده باد ازادی و دموکراسی سکولار
برقرار باد عدالت و رفاه عمومی
گسسته باد زنجیر استبداد رژیم حاکم بر ایران

✍️ جبهه ی دموکراتیک ایران
۲ اسفند ۱۳۹۸ خورشید

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
بازداشت “امیر دبات (کعبی) نوجوان پانزده ساله توسط نیروهای امنیتی در شهرستان شوش

وجوان ۱۵ ساله اهل شهرستان شوش واقع در استان خوزستان روز چهارشنبه ۵ آذرماه۹۹ توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد. هویت این شهروند “امیر دبات (کعبی) ۱۵ ساله، اهل روستای خشان از توابع شهرستان شوش” اعلام شده است. کریم دحیمی، در تشریح این خبر به حقوق …

خبر
🔹تداوم بازداشت بیژن رضایی در زندان عادل آباد شیراز

بیژن رضایی با گذشت ۳۵ روز از زمان دستگیری کماکان به صورت بلاتکلیف در بازداشتگاه مرکزی شیراز در بازداشت بسر می‌برد. وی در تاریخ ۴ آبان‌ماه امسال توسط نیروهای امنیتی در شیراز بازداشت و به بازداشتگاه اداره اطلاعات این شهر منتقل شد. وی نهایتا طی هفته گذشته با پایان بازجویی‌ها …

خبر
راه درازی تا رفع تبعیض و خشونت علیه زنان داریم زنان تنها صاحب ٢٠٪؜ثروت جهان اند.

۶١٪؜تولید کنندگان غذا، زنان هستند وزنان تنها صاحب ٢٠٪؜ثروت جهان اند. هنوز کمتر از ٢۴٪؜مدیران در رده هاى بالاى سیاست گذارى کشورهای جهان زنان هستند با انکه نیمى از جمعیت جهان را تشکیل؜ میدهند. همینطور بیش از۴۰۰ میلیون زن کشاورز درجهان کارمیکنند.تنها۲۱%مالکین زمینهای کشاورزی #زنان هستند. فائو نشان دادمالکیت زنان …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: