🔴تصویری جدید از شهید جاویدنام #روح_الله_زم که هنگام دفن از پیکر پاکش ثبت شده است!

خبر

دقایقی پیش محمد علی زم پدر زنده یاد روح الله در صفحه اینستاگرام خود این عکس را برای اولین بار منتشر کرد.

🔴محمد علی زم پدر زنده یاد #روح_الله_زم با انتشار تصویری جدید از فرزندش که هنگام خاکسپاری به ثبت رسیده در صفحه اینستاگرام یادداشتی را نوشت:

به نام آغازگر و پايان‌بخش هستی
و به یاد آن رفيق سر بر دار!

‌‎اين عكس مربوط به ۴-۳ ساعت بعد از قتل غافلگيرانه و مظلومانه روح‌الله است،

‌‎در حضور مأموران و در برابر دوربین‌های حاکم بر ملاقات گفت: اگر گفتند روح‌الله خودکشی کرده مبادا باور کنید، اگر چنین گفتند بدانید که خودکشی‌اش داده‌اند،(بعد ازا نتقال از … به اوین) گفت: اینها دوباره مرا برگردانده‌اند به بند… زندان ۸۸،
درحالی‌که من دیگر روح‌الله ۸۸ نیستم، من میدونم که یه مرد پیدا نمیشه که پرونده مرا درست بررسی کنه، ازاین‌رو من در انتظار آن دو رکعت نماز پای چوبهٔ دار هستم! در فرانسه -به نقل از دخترش- گفته بود که اگر دستشون به من برسه، مرا اعدام خواهند کرد.

‌‎آری روح‌الله حتی پیش از محکمه دادگاه ، حکم اعدامش اجرا شده بود
در مراسم روز
۱۳ آبان ۹۸(۲۱ روز بعد از انتقالش به ایران) مگر تابلوی تصویر
طناب ب رگردنش را پشت تریبون سخنران سفارت نصب نکرده بودند؟!

‌‎در روز ۲۲ آذر سال گذشته که مرا برای تحویل پیکرش به سردخانه بهشت زهرا دعوت!!کردند،در پی یک مشاجرهٔ لفظی با مأمور تحویل و به‌رغم مخالفت و رفتار خشن وی اصرار داشتم که باید صورت او را ببینم و از آن عکس بگیرم.

گویا که همان وقت الهام شده بود که ممکن است روزی فرا برسد که از سوی مخالفان و یا اعدام کنندگان، شایع کنند که او را نکشته‌اند و او با هویتی جعلی در حال کیف و حال در جای امنی در دنیاست. امروز که مدتی از رواج این شایعه می‌گذرد و حتی برای سوزاندن دل خانواده این عزیز ازد ست رفته، بی‌رحمانه این دروغ را در کامنت‌های ذیلِ دلنوشته‌های این فقیر هم انعکاس می
دهند، تصمیم گرفتم از تصویر چهرهٔ این رفیقِ سفرکرده که هم‌بستهٔ تنهایی‌های من در این ایام بوده است، رونمايی و آن را تقدیم کنم به:

١- آنانی که در زمان حیات آن زنده یاد، او را آدم حکومت ایران می خواندند و با او سر ستیز داشتند
٢_آنانی که بعد از ربایشش، گفتند دیدید «اینم از خودشون بود» ماموریتش تمام شد و بردنش.
٣_آنانی که از وقتی خبر قتلش را شنیدند، تا هم اکنون می‌گویند او زنده است و با پاسپورت جعلی در جایی از اروپا در حال زندگی و خوشگذرانی است!

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
چشم #اسفندیار #استعمار در #ایران ، #اسلام است! گفتگوی دیدنی دیشب #منصور_اسانلو و #موتا

گفتگوی دیدنی دیشب #منصور_اسانلو و #موتا در تلویزیون اندیشه اختصاص داشت، به اصالت فعالیت حزبی در زندگی پارتی‌ها و وحشت اسلام از زندگی جمعی ایرانیان بحث موتا از دقیقه دهم آغاز می‌شود و در آن پایه‌های دوام جمهوری ایران‌فروشی اسلامی مورد حمله قرار می‌گیرد.

خبر
شصت‌و‌یکمین دادگاه حمید نوری؛ بازگشت «مینی‌بوس‌های خالی» پس از اعدام زندانیان بسیار دردناک بود

شصت و یکمین جلسه دادگاه حمید نوری، متهم به مشارکت در اعدام های تابستان ۶۷ زندان گوهردشت، روز دوشنبه چهارم بهمن ۱۴۰۰ با جلسه نخست شهادت امیرهوشنگ اطیابی، زندانی چپ نجات یافته از آن اعدام‌ها، برگزار شد. امیرهوشنگ اطیابی که دانشجوی اخراجی سال ۱۳۵۹ بود، در اسفند سال ۱۳۶۲ به …

خبر
توییت شکوفه آذرماسوله زندانی سیاسی سابق به مناسبت آزادی #آتنا_دائمی

 آزادیت به شادی همرزمم هم بندی ام ، هم سنگرم خوش آمدی به زندان بزرگتر … حتی اگر دلیل آزادیت نمایش و شوی #دیکتاتور_حقیر برای برجام شان باشد بعد از هفت سال حبس آزادیت مبارک مان باشد گل دختر ….. از من می پرسی چرا سنگر می‌سازیم سنگر ما، فریاد …

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: