سلام خدمت مردم شریف ایران؛ حبیب افکاری هستم.
سال ۱۴۰۱ همچون سالهای اخیر برای مردم شریف و شجاع ایران پر از اتفاقات مختلف بوده است.
برای کارگران، معلمان، بازنشستگان، دامداران و کشاورزان، بازاریان و کارخانه داران; بازداشتها و پرونده سازیها، اعتراض های مردم شهرهای مختلف در پی گرانی‌ها و سرکوب‌ها و جان سپردن هموطنانمان در اعتراض های خیابان و فاجعه متروپل و اعدام‌های پر تعداد عزیزانمان در جای جای ایران از جمله سیستان و بلوچستان از این دست وقایع است.

با عرض تسلیت به همه مردم ایران و خانواده های جان سپردگان، آرزومندم صبح امید بدمد و این خونهای جاری گشته، هموار کننده راه آزادی و نوید فردایی روشن برای فرزندان مان باشد.
اکنون که کاسبان بازار و شهرک های صنعتی در پی سیاست‌های اقتصادی حاکمیت همچون معلمان، بازنشستگان و کارگران به اعتصابات و اعتراضات سراسری پیوسته‌اند و با فریاد خود اعلام کرده اند که دیگر حاضر به تحمل شرایط موجود نیستند; پیوستن همه گروهها و اصناف به اعتصابات سراسری یک گام مهم و ضروری است.
تورم، اجاره بها، مالیات و رهن، تامین معیشت، بی آبی، هزینه های سلامت، بیکاری و …. همگی ناشی از فساد، ریا و دروغ و بی‌قدری جان انسان‌ها در حاکمیت جمهوری اسلامی است و ادامه شرایط موجود و ایجاد شکاف بیشتر نتیجه‌ای جز از دست دادن شغل و دارایی و معیشت و کشاندن جامعه به ورطه کساد و تباهی ندارد.
به تجربه میدانیم که بی‌تفاوتی در برابر کوچکترین ستم‌ها نیز در نهایت به رشد و گسترش آن در همه ابعاد زندگی ما خواهد انجامید و با مقاومت جمعی قطعا پیروز خواهیم بود.
رهایی از این شر، تنها بدست خودمان امکان‌پذیر است و شما مردم شریف بارها ثابت کرده اید که شجاع‌ترین و همدل‌ترین ملت‌ها هستید.
مردم ایران، گروه‌ها و اصناف؛ به اعتصابات و اعتراضات سراسری بپیوندید.
برای پس گرفتن ایران، فداکارانه به میدان بیاییم.

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: