دای ناجی به کدامین جرم ناکرده باید در زندان باشد ،ندارا از روز جهانی کارگر تا به امروز که دویست وهشتادمین روز از بازداشتش میگذرد همچنان در زندان نگه داشته اند .
این چه منطقی است ،چه عدالتی است که نداها را در روز جهانی کارگر روز ما کارگران ،معلمان ودانشجویان وتمام مزد بگیران به جرم گرامیداشت روزمان وبه جرم دفاع از حق وحقوقمان باید در زندان به بند کشیده شویم
ندا را در زندان نگه داشته اند ودیگر بازداشتیهارا با مدت زمانهای متفاوت موقتآ آزاد کردن وبرای هر کدام از بازداشتی های ۱۱اردیبهشت روز جهانی کارگر حکمهای سنگین در نظر گرفته اند براستی جرم این عزیزان چیست ؟؟؟؟!!!سوال اینجاست جامعه باید دنبال چرایی این جواب باشد که ندا ها ودیگر زندانیان به کدامین جرم ناکرده باید در زندان محبوس باشند .

🔎از صفحه اینستاگرام مهرانه قاسمی مادر ندا ناجی:

«دخترم حقوق خوانده بود. آخر هم ترجیح داد از «حق» دفاع کند. البته از آن حقی که حق است! نه آنچه که به نام حق و به کام نامردمان ناحق می‌شود. دخترم معلم بود. به بچه ها درس می‌داد. به همانها که دستشان به مدرسه ها و کلاسهای کمک درسی گران‌قیمت نمی‌رسد و نیمی از روز را کار می‌کنند و اگر خوش‌شانس باشند نیم دیگر روز را با کتاب و کیف قرضی در ‌کلاسهایی که هیچ شباهتی به کلاس درس ندارد درس می‌خوانند… دخترم از تساوی حرف می‌زد و تا آنجا که توان داشت به آن عمل می‌کرد. دخترم از استثمار کارگر می‌گفت، از زنانی که دیده نمی‌شوند، از کودکانی که در این فرایند عادی شده بی عدالتی دستشان به آینده خوش نمی‌رسد… برای همه اینها دخترم دویست و هشتاد و پنج روز است که در زندان است.»

#ندا_ناجی #روز_جهانی_کارگر

ناجی---۲۵

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: