روز پنجم آبانماه ابلاغیه ای برای ضامن پروین محمدی و هاله صفرزاده و علیرضا ثقفی صادر گردیده است که طی آن به ایشان ۱۰ روز فرصت داده شده که این سه فعال کارگری برای تحمل حکم یکسال حبس، خود را به شعبه اجرای احکام معرفی نمایند.
همچنین ابلاغیه ای برای پروین محمدی ارسال شده است که پرونده ایشان به شعبه اجرای احکام کیفری محل سکونت ارسال گردیده است و این بدان معنی است که اقدام برای دستگیری ایشان و معرفی به زندان آغاز شده است.

پروین محمدی نائب رئیس هیأت مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران و هاله صفرزاده و علیرضا ثقفی از اعضای کانون مدافعان حقوق کارگر در روز ششم اردیبهشت در پارک جهان نمای کرج به همراه تعداد دیگری از کارگران دستگیر شدند و این سه نفر پس از پانزده روز بازداشت به قرار کفالت آزاد شدند. پس از آن ایشان در دادگاه بدوی به اتهام تبلیغ علیه نظام به یکسال زندان محکوم گردیدند که دادگاه تجدیدنظر این حکم را عیناً تأیید کرد.

لازم به ذکر است که در دستگیری روز ششم اردیبهشت ماه گوشی تلفن پروین محمدی ضبط گردید و در دستگیری روز نهم بهمن سال گذشته که پروین محمدی به همراه جعفر عظیم زاده دستگیر شدند چند دستگاه تلفن همراه و لبتاپ از منزل ایشان توسط نیروهای امنیتی ضبط گردیده که هنوز و با توجه به قطعی شدن پرونده دوم و تبرئه شدن از اتهامات در پرونده اول هیچ کدام از این وسایل به پروین محمدی تحویل نشده است و در اختیار نیروهای امنیتی است.
نکته ی دیگر اینکه زمان آزادی جعفر عظیم زاده پس از ۶۴ روز اعتصاب غذا در سال ۹۵ دو سند منزل مسکونی بعنوان وثیقه برای ایشان توسط دادگاه اخذ گردید که یکی از آنها سند منزل مسکونی پروین محمدی بود که با وجود اینکه ده ماه از دستگیری و زندانی شدن جعفر عظیم زاده میگذرد هیچکدام از این وثیقه ها آزاد نشده است و حال که پروین محمدی باید زندانی شود مشخص نیست چه بر سر منزل مسکونی ایشان و نیز وسایل ضبط شده وی خواهد آمد.
نهاد امنیتی و دستگاه قضایی آشکارا و با گرو گرفتن وثیقه و وسایل ایشان قصد نابودی زندگی وی را دارند.

اتحادیه آزاد کارگران ایران صدور احکام زندان علیه کارگران را محکوم می نماید و خواهان آزادی تمام کارگران دربند و منع تعقیب قضایی از کارگران است.

اتحادیه آزاد کارگران ایران- ۹ اذر۹۸

photo_پروین

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: