🔴🔸 ترور مهدی امین از فعالان سیاسی مخالف جمهوری اسلامی

خبر

پلیس شهر تورنتو اعلام کرد متاسفانه آقای مهدی امین شب گذشته در منزل خود با ضربات چاقو به قتل رسیده و علائم ضرب شتم شدید بر پیکر او نمایان است.

بنا بر گزارشات پلیس هم اکنون به دنبال یک خودرو هوندا ۲۰۱۵ CRV مشکی رنگ به ‏پلاک BNEV917 است که گمان میرود در این ترور نقش داشته است.
مهدی امین آخرین بار در کنار یاران خود در گردهمایی حمایت از نوید افکاری شرکت کرده و پیش از آن نیز در گردهمایی ایرانیان بر علیه سازمان نایاک لابی جمهوری اسلامی در آمریکا حضور داشته است.

 

ترورِ مهدی امین فعال سیاسی در تورونتو در منزل شخصی اش با ضربات چاقو همان شیوه ی رایج تروریست های رژیم جهل و جنایت در خارج از کشور است.
شیوه ای از سلاخی که با فریدون فرخزاد و دکتر شاپور بختیار شروع شد و به مهدی امین رسید.
مهدی امین اولین قربانی ترورهای رژیم در خارج کشور نبوده و آخرین قربانی هم نخواهد بود ولی شیوه سلاخی کردن قربانیان ترور همان بوده که هست و خواهد بود.
آدرس و نشانی تروریست ها را مهدی امین پیش از آنکه به دست این اوباش قداره کش و آدمکش سلاخی شود بر روی کاغذ نوشته ای که در دست گرفته به جهان خاموش ما نشان داده است.
یاد عزیزش گرامی
__
سلیمان بایزیدی

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
برگرفته از صفحه فیسبوک منصوره بهکیش : به یاد سروهای ایستاده خاوران راهشان پررهرو

در این روها نفس کم می آورم و توان نوشتن ندارم. در ۳۲ سال پیش در چنین روز و روزهایی ساک های دو برادرم محمود و محمدعلی بهکیش و هزاران زندانی سیاسی دیگر که در قتل عام تابستان ۶۷ مخفیانه کشتند را به خانواده ها تحویل دادند، بدون این که …

خبر
تجمع اهالی روستای شهرویی ازشهرستان بهبهان در مقابل درب پالایشگاه بیدبلند

روز دوشنبه ۳ آذر ماه ۱۳۹۹، جمعی از اهالی روستای شهرویی از توابع شهرستان بهبهان در مقابل درب اصلی پالایشگاه بیدبلند ۲ در این شهرستان تجمع اعتراضی برگزار کردند. این شهروندان معترض که جملگی آنها از جوانان این روستا هستند با برگزاری تجمع اعتراضی نسبت به بکارگیری نیروی کار غیربومی …

خبر
ناصر فهیمی پزشک کرد زبان ،زندانی سیاسی : بحران کرونا ویروس در زندان تهران بزرگ در وضعیت سیاه ،ابان ماه ۹۹

ناصر فهیمی پزشک کرد زبان ،زندانی سیاسی و عقیدتی ،محبوس در تیپ ۵ زندان تهران بزرگ، بارها توسط بیانیه های متعدد خطر شیوع ویروس کرونا در داخل زندان و تبدیل به بحران انسانی را به مسیٔولین رده بالا زندان هشدار داده است،لذا قوه قضاییه به همراه مسیٔولین مربوطه با بی …

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: