🔴🔸 ضبط و تصرف وسایل شخصی زندانیان در تیپ ۵ زندان تهران بزرگ

خبر

روز ۳۰آذر ۹۹ به دستور سازمان زندان ها با هجوم وحشیانه به تیپ ۵ زندان، اقدام به ضبط و تصرف لوازم زندانیان از جمله، سماور، پرده اتاق ها، صندلی، ساعت، کفش های ورزشی و…. به بهانه دستور “ممنوع بودن” کردند.

ضابتین تصرف این وسایل را از سالن اول تیپ ۵ «زندان تهران بزرگ» که زندانیان سیاسی و عقیدتی
(ناصر فهیمی و فرهاد سلمان پور) محبوس هستند شروع کرده اند.

لازم به ذکر است که در همین سالن محکومین بزرگ اقتصادی از جمله حسین هدایتی، حمید فلاح (از شرکای بابک زنجانی)، قربانعلی فرخزاد، برادران روز چنک(یدالله و انور)، محمد رضا جهانبانی (مدیر عامل بانک سرمایه ) در حال گذراندن محکومیت خود می باشند.

سازمان زندان ها با همکاری قوه قضاییه با استفاده از هرگونه اعمال غیر انسانی قصد ایجاد رعب و وحشت و امنیتی کردن محیط زندان جهت سرکوب بیشتر زندانیان را دارد.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

خبر
گزارشی از وضعیت بد پروژه ها!

به گزارش خبرنگار پیام سندیکا، نامه ای از سوی کارگران چند پروژه برایمان ارسال شده است که توجه تان را به آن جلب می کنیم: در این چند ماه در مورد وضعیت همه گروهای شغلی پروژه ای صحبت شد به جز نفرات دفتری. پیمانکاران حقوق نفرات دفتری رو افزایش ندادند …

خبر
ماهنامه نشریه پیام سندیکا، پیام آور سندیکاهای کارگری ایران شماره ۹۶ دیماه ۱۳۹۹ در ایران

ماهنامه نشریه پیام سندیکا، پیام آور سندیکاهای کارگری ایران شماره ۹۶ دیماه ۱۳۹۹ در ایران بصورت چاپی و الکترونیکی منتشر شد. در این شماره می خوانید: اطلاعیه های سندیکاهای کارگری ص۱ گزارشات کارگری از واحدهای تولیدی سراسر ص۱۴ زحمتکشان و هزینه ای که باید به دوش بکشند! ص۲۷ تا حق …

خبر
توزیع شیر فاسد بعنوان سهیه روزانه رانندگان، توسط مدیریت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران

فیلم ارسالی به سندیکا از طرف راننده شرکت واحد

ترجمه به زبانهای دیگر
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: